Seriale

Popularny bohater uniwersum Marvela ze swoim serialem w Disney+

Piotr Kurek
Popularny bohater uniwersum Marvela ze swoim serialem w Disney+
5

Disney+ pracuje nad wieloma serialami z uniwersum Marvela. Najnowsze informacje wskazują, że jeden z nich poświęcony będzie w całości postaci Hawkeye'a.

Hawkeye, jeden z ulubieńców fanów uniwersum Marvela, oprócz serii filmów Avengers, ma także swój własny komiks. Kolejnym krokiem jest serial zmierzający na platformę Disney+, w którym będzie głównym bohaterem. Po rewelacjach związanych z zakończeniem współpracy miedzy Disneyem a Netflixem dotyczącej powstawania nowych seriali opartych na licencji Marvela, kwestią czasu było przygotowanie tego typu produkcji na autorskiej platformie. Już wkrótce będziemy mogli ocenić pierwsze efekty — a jednym z nich będzie limitowany serial z, lubianym przez miliony fanów na całym świecie, Clintem Bartonem.

Źródło: Marvel

Zobacz też: Netflix rozstaje się z Marvelem. Dwa ostatnie seriale skasowane

Nowy projekt, nad którym pracuje Disney+ ma być oparty na komiksach z Hawkeyem, w których oprócz Bartona pojawi się też Kate Bishop. Jak podaje serwis Variety, w postać Clinta wcieli się znany z filmów Avengers Jeremy Renner, jednak nie on będzie główną postacią. Fabuła kręcić się będzie wokół Kate, która namaszczona przez Bartona, staje się nową Hawkeye i dołącza do grupy znanej jako Young Avengers. Oczywiście ani Disney, ani Marvel nie potwierdziły tych doniesień, jednak Variety wierzy swoim źródłom, które informowały wcześniej, że na platformie Disney+ pojawi się serial z Zimowym Żołnierzem w roli głównej, czy produkcje opowiadające historie Lokiego, Vision i Scarlet Witch.

Więcej o Disney+ poczytacie we wpisach Konrada:

Źródło: Variety

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu