Filmy

Spider-man i Batman w filmie Netfliksa. "Diabeł wcielony" na genialnym zwiastunie

KK
Konrad Kozłowski
11

Netflix zaprezentował zwiastun filmu "Diabeł wcielony" z Tomem Hollandem i Robertem Pattinsonem, którzy stanowią tylko część gwiazdorskiej obsady nowej produkcji.

Diabeł wcielony - nowy film Netflix z Tomem Hollandem i Robertem Pattinsonem

Netflix zamierza zrobić naprawdę wiele, by przekonać Was, że jego filmowe premiery są warte uwagi. Przed nami już kilka dobrze zapowiadających się premier i dołącza do nich "Diabeł wcielony", czyli nowy film Antonio Camposa. W obsadzie znaleźli się Tom Holland (Marvelowy Spider-man/Peter Parker) oraz Robert Pattinson (Batman/Bruce Wayne w nadchodzącym filmie DC), obok których na ekranie pojawią się Jason Clarke,  Riley Keough, Sebastian Stan, Bill Skarsgård, Mia Wasikowska, Harry Melling, Haley Bennett i Pokey LaFarg. Film nakręcono na podstawie książki Donalda Raya Pollocka.

Oczekiwania są ogromne. 4. sezon Stranger Things – zwiastuny, zapowiedzi. Co już wiemy?

O czym opowiada Diabeł wcielony?

Akcja "Diabła wcielonego" rozgrywa się w Knockemstiff w stanie Ohio w okresie pomiędzy II wojną światową a konfliktem w Wietnamie, przedstawia złowieszczą wizję walki sprawiedliwych przeciwko ludziom bez żadnych zasad - jak informuje oficjalna zapowiedź filmu. Demoniczny kaznodzieja (Robert Pattinson), przerażające małżeństwo (Jason Clarke i Riley Keough) oraz zdeprawowany szeryf (Sebastian Stan) — zaciskają pętlę wokół młodego Arvina Russella (Tom Holland) próbującego chronić siebie i swoją rodzinę przed silami zła. Młody chłopak nosi na sobie ciężar czynów swojego ojca i będzie musiał wyswobodzić się z tych łańcuchów i zasłużyć na szacunek.

Polski serial na podstawie „Rysy” Brejdyganta w gwiazdorskiej obsadzie. Nie mogę się doczekać!

Zwiastun filmu Diabeł wcielony od Netflix. Data premiery

Trzeba przyznać, że zwiastun zapowiada nie lada widowisko, które będzie mocno oddziaływać na nasze emocje. To nie pierwsza i nie ostatnia głośna produkcja Netfliksa, która gromadzi na ekranie znane nazwiska - stosunkowo niedawno mogliśmy oglądać "The Old Guard", zaś już jutro zadebiutuje "Power" z Jammiem Foxem i Josephem Gordonem-Levittem. "Diabeł wcielony" natomiast pojawi się na Netflix już 16 września.

Ja już chcę wrzesień! Premiery na Netflix zapowiadają się świetnie

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: