Gry

Coroczne święto graczy PlayStation wystartowało. Co warto kupić w trakcie Days of Play?

PK
Piotr Kurek
14

Startuje Days of Play. To coroczna akcja PlayStation, w której gracze mogą kupić gry i akcesoria do konsol w niższych cenach i cieszyć się nowymi wrażeniami z rozgrywki.

PlayStation w ostatnim czasie nie ma łatwego czasu. Głównie ze względu na wiele kontrowersji związanych z nadchodzącą premierą odświeżonej usługi PlayStation Plus. Z nowych planów korzystają już użytkownicy z krajów azjatyckich. Dzięki nim dowiadujemy się szczegółów o grach z oryginalnego PlayStation, które działają w 50 Hz (wersje PAL) oraz faktu, że PlayStation nie lubi, gdy korzystamy z promocji na PlayStation Plus i będzie doliczało dużo więcej pięniędzy przy przesiadce na któryś z wyższych planów.

Nie przeszkadza to jednak w starcie Days of Play - cyklicznego wydarzenia mającego świętować samych graczy oferując im zniżki na gry i akcesoria do konsol PlayStation 4 i PlayStation 5. Wybrane gry na PlayStation 4 i PlayStation 5 zostaną objęte rabatami, a niektóre tytuły będą jeszcze tańsze, o ile posiadacie aktywną subskrypcję PS+.

Days of Play 2022. Zniżki na cyfrowe gry

A co ciekawego można kupić w ramach Days of Play 2022 w cyfrowym sklepie PlayStation Store? W promocji znalazły się m.in:

Pełną ofertę Days of Play wraz z przecenionymi grami znajdziecie na stronach PlayStation Store. Akcja trwa do 8 czerwca, więc na zakupy macie jeszcze trochę czasu.

Swoje własne przeceny z okazji Days of Play prowadzą także popularne sklepy z elektroniką. W ofercie RTV EURO AGD, Media Markt, Media Expert znajdziecie pudełkowe wersje gier oraz akcesoria do konsol PlayStation w niższych cenach.

Źródło: informacje prasowe

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news