Polska

Nie tylko Uber, ale i Bolt odwiezie Cię teraz z lotniska Chopina

Grzegorz Ułan
Nie tylko Uber, ale i Bolt odwiezie Cię teraz z lotniska Chopina
5

Do tej pory tylko kierowcy Ubera poza tradycyjnymi taksówkami, mogli odbierać pasażerów wprost spod hali przylotów na lotnisku Chopina. Teraz dołączą do tego grona kierowcy Bolta.

Uber ogłosił nawiązanie współpracy z lotniskiem Chopina w Warszawie dokładnie 2 lata temu, a pod koniec sierpnia tego samego roku, w związku z tą współpracą udostępnił usługę Uber Airport.

Dzięki tej usłudze, pasażerowie chcący zamówić Ubera nie musieli już fatygować się do hali odlotów, a od razu na poziomie 0 w dedykowanej strefie przy hali Przyloty 1 i Przyloty 2, skorzystać z usług przewoźnika.

Teraz, a dokładniej od 1 czerwca, również klienci preferujący kierowców Bolta, będą mogli z ich usług skorzystać po przylocie na lotnisko.

Anna Dermont, Zastępca Dyrektora Biura Strategii i Rozwoju, rzecznik prasowy Lotniska Chopina:

Cieszymy się, że Bolt dołączył do grona rekomendowanych przez Lotnisko Chopina przewoźników świadczących usługi przewozu pasażerów. Dzięki naszemu partnerowi poszerza się oferta dla podróżnych, co jest szczególnie ważne przed startującym sezonem wakacyjnych wyjazdów.

Od początku czerwca więc, pasażerowie będą mogli zamawiać przewozy samochodami Bolta w kategorii Comfort, bezpośrednio sprzed terminalu na poziomie Przylotów. Bolt w ramach tej współpracy planuje też wspomagać w najbliższym czasie promowanie swoich usług, bezpośrednio na lotnisku.

Paweł Kuncicki, Country Manager Bolt w Polsce:

Jesteśmy bardzo dumni, że Bolt zostaje oficjalnym partnerem Lotniska Chopina. Głęboko wierzę, że w ten sposób wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich osób podróżujących z Lotniska Chopina turystycznie i służbowo. Dzięki naszym działaniom na rzecz podnoszenia komfortu i jakości przejazdów za pośrednictwem aplikacji Bolt, użytkownicy mogą liczyć na sprawny i wygodny transport z Lotniska.

Przeszkoleni pracownicy Bolta będą pomagali podróżnym w zainstalowaniu aplikacji i zamawianiu od razu przejazdu z jej poziomu, a także wskazywali lokalizację dwóch dedykowanych stanowisk do odbioru pasażerów.
Źródło: Bolt.
Stock Image from Depositphotos.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news