Polska

Bierz portfel i leć do Biedronki. Świetna promocja na elektronikę

Krzysztof Rojek
Bierz portfel i leć do Biedronki. Świetna promocja na elektronikę
3

Biedronka ruszyła z ciekawą promocją. Fani elektroniki będą zadowoleni.

Nikt nie lubi przepłacać, szczególnie teraz, gdy ceny (szczególnie urządzeń elektronicznych) poszły bardzo mocno w górę. Dlatego wiele osób w tym wypadku poluje na promocje i przeceny, by kupić sprzęt, który chcą mieć w domu. Takie wyprzedaże często zdarzają się w okolicach świąt, jak Boże Narodzenie czy Black Friday.

Polecamy na Geekweek: Co daje zastrzeżenie numeru PESEL? To musisz wiedzieć

Jak się jednak okazuje, nie trzeba czekać do Gwiazdki, aby móc kupić taniej fajne urządzenia. Warto natomiast śledzić gazetkę Biedronki, która co jakiś czas znacząco obniża ceny za technologiczne gadżety.

Promocja na elektronikę w Biedronce

Promocje, o których mowa, można znaleźć w na stronie Biedronka Home, gdzie sieć sklepów sprzedaje urządzenia elektroniczne i akcesoria. W tym tygodniu zdecydowanie warto zwrócić uwagę na zegarek Tracer SM6 Opal, który został przeceniony z 199 zł na 99 zł, i który posiada wszystkie niezbędne funkcje jak licznik kalorii czy monitoring jakości snu.

Jeżeli mowa już o firmie Tracer, to z 249 zł na 139 zł przeceniona została kamera do zewnętrznego monitoringu Tracer Guard 4, która nagrywa w jakości QHD i jest kompatybilna z Androidem i iOS.

Chcecie wykorzystać świetną pogodę i obejrzeć film ze znajomymi? Do tego można wykorzystać przenośny projektor Yoton Y3, który obecnie w Biedronce kupicie za 189 zł (przecena z 319 zł).

Zestawienie taniej elektroniki nie mogło obejść się bez smartfona, a w tym wypadku - ZTE Blade A53, w którym za 299 zł (z 499 zł oryginalnej ceny) otrzymujemy podwójny aparat, 6,52-calowy ekran HD+ i czytnik linii papilarnych.

Warto też na pewno zwrócić uwagę na telewizor Blaupunkt 32FBG5000S, który został przeceniony z 1099 zł na 799 zł. Mamy tu ekran 32 cala, system operacyjny Google TV czy obsługę dźwięku przestrzennego Dolby Digital.

To oczywiście nie wszystkie promocje, więc warto zajrzeć na Biedronka Home i wybrać coś dla siebie.

Źródło: Depositphotos

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu