Polska

Blip już ma swoją listę Microbogów.

Grzegorz Marczak
Blip już ma swoją listę Microbogów.
9

Dzisiaj pisałem o tym, że serwis Twitter ma swoją tabele liderów nazywaną przeze mnie listą "bogów twittera" (przez niektórych traktowaną bardzo ambicjonalnie :) ) a tutaj niespodziewanie (mogę mieć nadzieję, że zainspirowałem? czy nie? :)) wyrosła lista z liderami naszego polskiego lepszego odpow...

Dzisiaj pisałem o tym, że serwis Twitter ma swoją tabele liderów nazywaną przeze mnie listą "bogów twittera" (przez niektórych traktowaną bardzo ambicjonalnie :) ) a tutaj niespodziewanie (mogę mieć nadzieję, że zainspirowałem? czy nie? :)) wyrosła lista z liderami naszego polskiego lepszego odpowiednika twittera czyli Blipa. Ranking jest na razie nieoficjalny i dość prosty, autor jednak obiecał, że już jutro zostaną dodane nowe informacje.Teraz czekamy na to aż pojawią się pierwsze nagrody za podbicie pozycji w rankingu (tak jak to robi Calacanis).

Ps. Oczywiście autor serwisu nie powinien być umieszczany na tej liście ponieważ psuje on jej wygląd oraz tworzy dość duże dysproporcje między kolejnymi liderami w tabeli :)

Ps2. Tak na poważnie to dzięki liście liderów na twitterze podjąłem kolejną próbę zaprzyjaźnienia się z tym serwisem. Dodałem do obserwowanych kilka osób z pierwszej 20 i sprawdzam czy obserwowanie ich wpisów ma sens.

Jak na razie jest ciekawiej niż się spodziewałem - dowiedziałem się o ciekawym serwisie do transmisji video na żywo z telefonów komórkowych i o tym, że Calacanis chce spotykać się z autorami startupów aby wymieniać się doświadczeniami. No i Kawaski też podrzuca ciekawe newsy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

rankingblipTwitterCalacanis