Startups

Piękny Kraków ma swój serwis społecznościowy

GM
Grzegorz Marczak
16

Muszę przyznać, że nie widziałem jeszcze tak zachęcającej reklamy jakiegokolwiek miasta w internecie jaką zaprezentował na swoich stronach nowo powstały serwis Krax.pl Prawda, że Kraków to piękne miasto ? Trzeba przyznać, że strona główna i obecne na niej zdjęcia są czymś nietypowym jak...

Muszę przyznać, że nie widziałem jeszcze tak zachęcającej reklamy jakiegokolwiek miasta w internecie jaką zaprezentował na swoich stronach nowo powstały serwis Krax.pl


Prawda, że Kraków to piękne miasto ?

Trzeba przyznać, że strona główna i obecne na niej zdjęcia są czymś nietypowym jak na serwis poświęcony jakiemukolwiek miastu :). Można jednak potraktować stronę główną i jej zdjęcia jako reprezentanta wszystkiego co znajduje się w środku tej strony internetowej.

Swoją drogą przypomniały mi się zapowiedzi gazeta.pl iż na bazie wrocek.pl będzie tworzyć serwis społecznościowe dla kolejnych dużych miast polski, zamiast tego powstał londek i chyba na tym skończyła się ekspansja serwisów miejskich od gazety.

Szkoda że gazeta nie kontynuowała swojego pomysłu bo może wtedy nikomu nie przyszło by do głowy tworzyć takie społecznościowe koszmarki jak Krax.pl - Kraków jest pięknym miastem i nie zasługuje na takiego reprezentanta w internecie - nawet jeśli jest to samozwańczy reprezentant.

Koszmarek znaleziony na startups.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

gazeta.plkraków