Polska

Finansowo współpracuje z wykop.pl

Grzegorz Marczak
Finansowo współpracuje z wykop.pl
9

Finansowo do rozkręcenia swoich pożyczek (dla studentów) potrzebowało partnera o takim samej grupie docelowej i znalazło go w postaci serwisu wykop.pl, konkurencyjne Monetto zgarneło numer jeden w polski internecie czyli serwis nasza-klasa.pl. Pierwsze elementy współpracy już widać, na wykopie p...

Finansowo do rozkręcenia swoich pożyczek (dla studentów) potrzebowało partnera o takim samej grupie docelowej i znalazło go w postaci serwisu wykop.pl, konkurencyjne Monetto zgarneło numer jeden w polski internecie czyli serwis nasza-klasa.pl.

Pierwsze elementy współpracy już widać, na wykopie pojawił się widget pokazujące ostatnie aukcje na Finansowo, oraz reklama:Zapewne niedługo zobaczymy widgety Wykopu na finansowo - pytanie tylko jakie korzyści z tej współpracy będzie miał wykop?

Z finansowo sprawa jest oczywista, możliwość dotarcia do młodych ludzi w serwisie takim jak wykop (czyli studenci + starsi) to coś bardzo pożytecznego dla aukcji finansowych. Wykop natomiast raczej nie skorzysta z reklam w finansowo (za mały ruch) lub na fotce (nie ta grupa docelowa) ?

Oczywiście jest również taka możliwość, że Rafał zorganizuje dla wykopu jakąś promocję w serwisach z którymi współpracuje na zasadzie barteru reklam.

Ps. W sumie nie wziąłem pod uwagę najprostszego scenariusza w którym ktoś komuś płaci (w tym przypadku finansowo wykopowi) - ciekawe dlaczego?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

wykopmonettofinansowo