Filmy

Avengers: Koniec gry na zwiastunie telewizyjnym to hołd dla całej serii

PK
Piotr Kurek
2

Już w przyszłym tygodniu do polskich kin wejdzie produkcja, na którą czekają fani uniwersum Marvela. Avengers: Koniec gry doczekał się kolejnego trailera, który jest jednocześnie hołdem wszystkich filmów MCU.

Premiera Avengers: Koniec gry zbliża się wielkimi krokami. Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od poznania ostatniego rozdziału w tym rozdaniu przygód Avengersów. Bezpośrednia kontynuacja Avengers: Wojna bez granic ma przynieść odpowiedzi na wiele pytań, a jednocześnie zakończy pewną epokę. Za nami 22 filmy z uniwersum Marvela pełne niesamowitych postaci i ich przygód. Te kilka przed premierą „Końca gry” to idealny czas na celebrację świata MCU i przygotowanie widza na kulminacyjne starcie z Thanosem.

Zobacz też: Kinowe uniwersum Marvela cały czas się rozrasta. W jakiej kolejności oglądać filmy o superbohaterach?

Z tej okazji Marvel Studios przygotowało specjalny klip, który nie tylko promuje Avengers: Koniec gry, ale także przypomina dotychczasowe produkcje, w których poznaliśmy Iron Mana, Kapitana Amerykę, Thora, Strażników Galaktyki, Doktora Strange, Ant-Mana, Spider-Mana, Czarną Panterę, Hulka, Czarną Wdowę i masę innyś świetnych postaci. To celebracja dotychczasowych filmów uniwersum Marvela.

Na załączonym powyżej klipie nie znajdziemy nowych scen z Avengers: Koniec gry. Twórcy od samego początku nastawieni byli na minimalne przekazywanie informacji dotyczących fabuły nowego filmu, a dotychczasowe trailery i zapowiedzi skupiały się na bohaterach i ich przemianie niż na tym, z czym widzowie spotkają się w kinach.

Oprócz znanych i lubianych postaci, takich jak wspomniany już Iron Man (Robert Downey Jr.), w „Końcu gry” pojawią Kapitan Ameryka (Chris Evans), Czarna Wdowa (Scarlett Johansson), Hawkeye/Ronin (Jeremy Renner), Thor (Chris Hemsworth),  Hulk (Mark Ruffalo), War Mashine (Don Cheadle), Ant-Man (Paul Rudd), bohaterowie ze „Strażników Galaktyki” i Kapitan Marvel (Brie Larson), która z własnym filmem trafiła na ekrany kin w Polsce w zeszłym miesiącu.

Zobacz też: Wybieramy najlepsze filmy o superbohaterach

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: