Seriale

Apple TV+ niedługo będzie miało kilkanaście produkcji! Zapowiedzieli thriller z Benem Stillerem

Weronika Makuch
Apple TV+ niedługo będzie miało kilkanaście produkcji! Zapowiedzieli thriller z Benem Stillerem
1

Powiedzieć, że nie od razu Apple TV+ zbudowano, to mało. Biblioteka nowego VOD rozrasta się dość powoli, a nadciągające hity wydają się mocno przeciętne. Może to będzie wyjątek?

Ben Stiller (Sekretne życie Waltera Mitty, Noc w muzeum) wraz z Adamem Scottem (Parks and Recreation, Wielkie kłamstewka) połączą siły przy nowej produkcji specjalnie dla Appla. Tym razem serwis zapowiedział stworzenie serialu w formie thrillera. Produkcja nosi tytuł Severance. To kolejna zapowiedź od Appla w  niedługim czasie. Oczywiście nie szastają tytułami na brawo i lewo jak Netflix, ale trudno się dziwić. Mają same produkcje oryginalne i nie są jeszcze numerem na rynku. Działają metodą małych kroczków. Moim zdaniem trochę zbyt małych.

Ben Stiller i Adam Scott wystąpią razem w serialu Apple TV+ pt. Severance

Serial został napisany i wyprodukowany przez Dana Ericksona (Sprawa idealna, Somwehere. Między miejscami). Za reżyserię weźmie się Ben Stiller, a Adam Scott wspomoże serial koprodukując go. Jak widać - panowie będą mieli sporo do powiedzenia w kwestii prowadzenia i przedstawiania historii. Miejmy nadzieję, że wyjdzie to produktowi na dobre. Niestety na razie nie znamy większej liczby szczegółów, które mogłyby zarysować nam, co tak naprawdę się wydarzy. Przez to nie możemy się również spodziewać tego serialu szybciej niż w 2021 roku. Z jednej strony cieszę się, że Apple działa, ale mogliby działać prężniej.

Jestem zachwycony i rozczarowany Apple TV+. Te 25 zł można wydać lepiej

Apple TV+ ma na swojej platformie niewiele produkcji. Za cenę abonamentu to zdecydowanie zbyt mało. Może jednak niektórym The Morning Show lub The All Mankind wystarczy, aby się w Apple zaangażować. Niedawno dostaliśmy również zwiastun filmu, który pojawi się na platformie. The Banker nie zapowiada się zbyt zjawiskowo, ale może zaskoczy widzów? Cóż, wydaje mi się, że Apple zaliczyło lekki falstart. Miejmy nadzieję, że wyjdą z niego obronną ręką.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu