Seriale

Zapowiedzi HBO na 2020 są imponujące. Westworld i The Outsider wyglądają znakomicie! Oto nowe seriale i filmy

Konrad Kozłowski
Zapowiedzi HBO na 2020 są imponujące. Westworld i The Outsider wyglądają znakomicie! Oto nowe seriale i filmy
22

HBO zaprezentowało klip z zapowiedziami premier na 2020 rok. Wśród nich znalazło się sporo nowości i kontynuacji znanych seriali, a także nowe filmy.

Nowe odcinki seriali HBO w 2020 roku

Wśród zaprezentowanych ujęć bez problemu wyłapiecie tytuły, które już znacie i lubicie, bo na 2020 rok przewidziano premiery nowych sezonów "Westworld", "Barry", "Sukcesji", "The Righteous Gemstones" oraz "Insecure". Pierwszy z wymienionych seriali doczeka się sporej odmiany, bo będziemy mieli okazję ujrzeć zupełnie nowe scenerie i naprawdę mnóstwo nowych postaci, wśród których pojawia się bohatera Aarona Paula, którego pamiętamy z roli Jessego Pinkmana w "Breaking Bad". "Barry" natomiast to historia byłego członka sił specjalnych, który do niedawna parał się zabójstwami na zlecenie, a teraz próbuje swoich sił w... aktorstwie. Zwolennicy czarnego humoru powinni jak najszybciej skierować się ku temu serialowi na HBO GO. Ponadto doczekamy się nowego sezonu "Nowy papież" (kontynuacja "Młodego papieża") oraz "Pohamuj entuzjazm". W 2020 kontynuowana będzie emisja 1. sezonu "Watchmen".

Nowe seriale i filmy od HBO na 2020

To jednak dopiero wierzchołek góry lodowej tego, co pokazało HBO w 90 sekundowy wideo, ponieważ sporo czasu na ekranie poświęcono nowościom. Część z nich dopiero powstaje i jest na wczesnym etapie produkcji, dlatego nie wiemy na ich temat zbyt wiele, a na premierę będziemy musieli zaczekać nawet do jesieni lub końcówki 2020 roku. Wygląda jednak na to, że będzie na co czekać, bo "The Outsider" na podstawie książki Stephena Kinga wygląda wyśmienicie. W głównej roli zobaczymy Bena Mendelsohna ("Łotr 1"., "Bloodline"), który wcieli się w śledczego Ralpha Andersona. Serial, podobnie jak książka, opowie o dochodzeniu wszczętym po odkryciu brutalnej zbrodni. Ofiarą w niej został 11-letni chłopiec, którego miał zamordować przykładny trener młodzieży, nauczyciel języka angielskiego, mąż i ojciec dwóch córek.

Lista nowości obejmuje także seriale "Lovecraft Country", "The Undoing", "The Plot Against America", "Perry Mason", "The Third Day", "I Know This Much Is True", "Avenue 5", "Run", "Industry", "Betty" oraz "January 22nd”.  Świetnie zapowiada się "The Undoing", w którym zobaczymy Nicole Kidman oraz Hugh Granta. Będzie to limitowana seria na podstawie książki o tym samym tytule. David E. Kelley jest scenarzystą, showrunnerem i producentem serialu.

Na 2020 zaplanowano także premierę nowego filmu pod tytułem "Bad Education", w którym w roli głównej wystąpi Hugh Jackman. Zagra on Franka Tassone, kuratora okręgu szkolnego Long Island, który zdołał wyprowadzić miliony dolarów z systemu, by pokryć swoje własne wydatki. HBO zapłaciło za tę produkcję aż 17,5 mln dolarów i można być pewnym, że będzie jednym z silniejszych elementów oferty nowej platformy VOD o nazwie HBO Max. Ta ma wystartować w maju 2020 roku i będzie łączyć w sobie katalogi Warner Bros., New Line, The CW, TNT i Cartoon Network. Nie powinniśmy się spodziewać rychłego debiutu HBO Max w Polsce, więc wszystkie powyższe nowości obejrzymy raczej w 2020 roku na HBO GO.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu