Polska

CD Projekt RED udostępnia gameplay Cyberpunk 2077!

Grzegorz Ułan
CD Projekt RED udostępnia gameplay Cyberpunk 2077!
23

Cyberpunk 2077 to chyba najbardziej wyczekiwana gra nie tylko Polsce, ale i na świecie. Każda nowość, zrzuty czy informacje na temat tej gry rozgrzewają do czerwoności niejedną dyskusję w sieci. Nie inaczej jest dziś na oficjalnym kanale studia na Twitchu.

CD Projekt RED rozpoczął dziś dziwną transmisję niejasnego ciągu znaków o nazwie „DATA TRANSMISSION IN PROGRESS_„, która w finale ma o 19:00 odkryć przygotowaną na dziś nowość.

Transmisję ogląda na żywo zwykle ponad 40 tysięcy fanów (łącznie już ponad 8,5 mln), którzy na przylegającym czacie domniemywają nadchodzący dziś nowy zwiastun lub demo gry, które zaprezentowano w tym roku na E3 i na zamkniętym pokazie dla dziennikarzy w Warszawie, na którym był Paweł i dzielił się z Wami swoim wrażeniami po obejrzeniu demo Cyberpunk 2077.

Pokaz był mocno nastawiony na elementy strzelankowe i nie ukrywam, że jestem tym mocno zaskoczony. Podejrzewam jednak, że to było na tym etapie najłatwiej pokazać, odbiór pozostał jednak jasny – w Cyberpunk będzie naprawdę dużo ciągnięcia za spust. Ale nie mam nic przeciwko, walka zrealizowana jest naprawdę świetnie. Dynamicznie, ale przy tym lekko, strzelanie wydaje się sprawiać wiele frajdy. Trochę nie rozumiem po co na ostrzeliwanych postaciach pojawiają się punkty zadanych obrażeń, ale pewnie zostanie to jakoś wyjaśnione w związku z HUD-em, który ma w oczach bohaterka/bohater. Było skakanie po ścianach, ostrza w rękach (znane z pierwszego zwiastuna), wślizgi i slo-mo. Nie do końca jednak wiem, czy skryptowane fragmenty w elementach strzelankowych na pewno tu pasują.

Aby się dowiedzieć, co będzie pokazane w rzeczywistości dziś o 19:00, przyjdzie nam poczekać jeszcze 3 godziny. Po 19:00 zaktualizujemy wpis, jeśli pojawi się coś nowego na kanale CD Projekt RED.

Aktualizacja

Zapętlone wyświetlanie się ciągu znaków zostało zakończone, rozpoczęło się ładowanie, prawdopodobnie więc już za chwile zobaczymy efekt.

Aktualizacja 2 - 19:00

A jednak, dokładnie o 19:00 rozpoczęła się transmisja z gameplay Cyberpunk 2077!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu