Polska

UPC Polska szybsze niż kiedykolwiek. Od jutra można zamawiać pakiet 1 Gb/s!

Kamil Świtalski
UPC Polska szybsze niż kiedykolwiek. Od jutra można zamawiać pakiet 1 Gb/s!
50

UPC nie zwalnia tempa. Już od jutra pierwsi klienci będą mogli zamawiać internet o prędkości 1Gb/s!

Klienci UPC od dawna nie mają prawa narzekać na pakiety internetowe. Najtańsza oferta to 150 Mb/s — a to przecież dopiero początek tego, co ma w swojej ofercie operator. Nic jednak nie wskazuje na to, aby firma planowała zwalniać tempa. A wręcz przeciwnie — cały czas przyspiesza. I już od jutra będzie można zamówić najnowszą ofertę, która obejmuje światłowodowy internet o prędkości 1 Gb/s. Warto jednak mieć na uwadze, że na początku będzie ona dostępna wyłącznie dla klientów mieszkających w Stolicy — inni bedą się musieli uzbroić w odrobinę cierpliwości.

Wprowadzenie prędkości 1 Gb/s rozpoczyna erę gigabitową w Polsce i potwierdza naszą pozycję lidera w zakresie internetu oraz telewizyjnej rozrywki. Uruchomienie przełomowej prędkości gigabitowej, które jest rezultatem wielomilionowych inwestycji w rozwój światłowodowej technologii DOCSIS 3.1, pozwoli oferować klientom nowe możliwości w zakresie wirtualnej rozrywki, a także wesprze w rozwoju biznesu. Przełomowa prędkość 1Gb/s, uzupełniona o konsekwentne podnoszenie prędkości lojalnym klientom, a także bogatsze portfolio w zakresie prędkości internetowych oraz rozrywki telewizyjnej, jest dowodem na to, że zespół UPC Polska chce wprowadzać innowacje i stale zwiększać satysfakcję klientów.

Oprócz nowej oferty, użytkownicy UPC Polska zyskują także możliwość zamówienia nowego modemu — Giga Connect Box, wyposażonego w Smart Wi-Fi. Pozwala on w inteligentny sposób zarządzać siecią bezprzewodową, dbając m.in. o inteligentny podział łącza między wszystkimi podłączonymi do niego urządzeniami.

Każdemu według potrzeb. Prawdopodobnie jest wielu klientów, którzy od dawna czekali na wkroczenie w nową erę — mnie na tę chwilę nieco wolniejszy pakiet w zupełności satysfakcjonuje. Na tę chwilę nie wiemy też, ile przyjdzie nam za tę przyjemność zapłacić — musimy się jeszcze uzbroić w trochę cierpliwości.

Źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu