Felietony

Zobacz gdzie trenują mistrzowie świata

Paweł Książek
Zobacz gdzie trenują mistrzowie świata
2

Specjalnie dla czytelników Antyweb.pl wielokrotni mistrzowie świata w Counter-Strike'u, obecnie występujący w ESC ICY BOX przesłali kilka zdjęć ze swojego zgrupowania treningowego do nadchodzących turniejów. Polski zespół od 11 marca przebywa w Pulheim pod Kolonią. ESC Gaming tworzą: Filip "N...

Specjalnie dla czytelników Antyweb.pl wielokrotni mistrzowie świata w Counter-Strike'u, obecnie występujący w ESC ICY BOX przesłali kilka zdjęć ze swojego zgrupowania treningowego do nadchodzących turniejów. Polski zespół od 11 marca przebywa w Pulheim pod Kolonią.

ESC Gaming tworzą: Filip "Neo" Kubski, Jarosław "pasha" Jarząbkowski, Jakub "kuben" Gurczyński, Wiktor "TaZ" Wojtas i Mariusz "Loord" Cybulski. Neo i spółka w Niemczech będą ćwiczyć do 18 marca, po czym wrócą do Polski, aby odebrać wizy do Rosji.

Do Moskwy lecą 22 marca, gdzie zagrają w turnieju Techlabs. Zmierzą się w nim ze światową czołówkę o pierwsze miejsce i 8 000 dolarów. W stolicy Rosji zagrają także: Ninjas in Pyjamas, Natus Vincere i Virtus.pro, czyli sama śmietanka sceny Counter-Strike: Global Offensive.

- Tydzień później mamy Copenhagen Games – mówi Filip „Neo” Kubski z ESC Gaming. – Przygotowujemy się właśnie do wspomnianych turniejów.

Zgrupowania treningowe odbywają się przede wszystkim przed ważniejszymi zawodami lub w momencie, kiedy danemu zespołowi spadnie forma.

ESC Gaming trenuje w swoim domu dla graczy w Niemczech, ale zdarzało się, że organizowali tzw. boot campy w Poznaniu czy w warszawskim Ministry of Win.

Czy tygodniowy obóz pomoże im w odniesieniu kolejnych sukcesów? O tym przekonamy się niebawem.

Inne zdjęcia z niemieckiego Pulheim znajdują się na fan page’u ESC Gaming.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu