Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Apple

Znamy już datę ostatniej (chyba) konferencji Apple w tym roku

GU
Grzegorz Ułan
16

10 listopada to nie tylko dzień premiery konsol nowej generacji Xbox Series X i Xbox Series S, ale i data ostatniej już chyba konferencji Apple.

Dla uporządkowania dla tych, którzy już się pogubili - Apple postanowiło coroczną jesienną konferencję rozbić na trzy części. Ich specyfika, czyli forma online spowodowana pandemią koronawirusa sprzyjała takiemu rozwiązaniu i 15 września mogliśmy oglądać w internecie pierwszą z nich. Zaprezentowano na niej nowe Apple Watch 6 i SE oraz tablety iPad Air 4 i iPad 8. Nie zabrakło też premiery nowych usług takich jak Fitness+ czy Apple One, z której możemy już korzystać w Polsce.

Z kolei 13 października miała miejsce druga konferencja Apple, na której zaprezentowano wyczekiwane już na pierwszej nowe iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro oraz iPhone 12 Pro Max.

Ostatnia konferencja Apple, która odbędzie się 10 listopada ma być poświęcona wyłącznie komputerom nowej generacji Apple bez procesorów Intela z autorskim rozwiązaniem opartym na procesorach ARM - Apple Silicon, które mają zapewnić komputerom Apple wyższą wydajność niż rozwiązania Intela oraz większą oszczędność energii.

Jakie to komputery będą? Na razie nie ma potwierdzonych informacji, ale z przecieków wynika, że będzie to nowy MacBook oraz nowy MacBook Pro. Na tę chwilę jednak pozostaje uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać właściwej prezentacji, która odbędzie się już 10 listopada.

Źródło: SlashGear.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: