Apple

Apple One już dostępne! Oto najtańsza opcja na usługi Apple Music, Arcade i TV+. Pierwszy miesiąc gratis!

Kamil Świtalski
Apple One już dostępne! Oto najtańsza opcja na usługi Apple Music, Arcade i TV+. Pierwszy miesiąc gratis!
68

Wystartowała subskrypcja Apple One. Możecie już wykupić dostęp do popularnych usług giganta z Cupertino w wyjątkowo korzystnej cenie — przy tym pierwszy miesiąc dostępny jest całkowicie za darmo.

Podczas wrześniowej aplikacji Apple zapowiedziało Apple One, czyli nowy pakiet subskrypcji z zestawem ich abonamentów: Apple Music, Apple TV+ oraz Apple Arcade. W bonusie użytkownicy otrzymują także 50 GB (w planie rodzinnym: 200 GB) miejsca w chmurze iCloud. Podczas imprezy nie dowiedzieliśmy się nic na temat tego kiedy usługa wystartuje — padły jedynie zapowiedzi, że Apple One dostępne będzie jesienią. Kilkanaście godzin temu pojawiły się plotki że startu usługi możemy spodziewać się już dziś — i faktycznie, jest ona. Subskrypcja Apple One już dostępna!

Apple One: abonamenty Apple w doskonałej cenie. Jak aktywować pakiet Apple One?

Mimo że oficjalna polska strona Apple wciąż twierdzi że Apple One wystartuje już jesienią, z poziomu smartfona lub tabletu możemy już aktywować abonament Apple One. Jak aktywować Apple One? To proste! Aby to zrobić należy wejść do sklepu App Store, wybrać zakładkę konto (skrót z awatarem w prawym górnym rogu), a następnie przejść do sekcji Subskrypcje. Tam już czeka na nas skrót "Korzystaj z Apple One". Wówczas otworzy się menu, z którego możemy wybrać plan Apple One: dla jednej osoby (24,99 zł) lub pakiet rodzinny (39,99 zł). Warto mieć na uwadze, że pierwszy miesiąc Apple One dostępny jest za darmo — więc wyklikanie okresu próbnego nic Was nie kosztuje.

Dobra okazja by sprawdzić co zmieniło się w Apple Arcade od czasu premiery, podejrzeć jak ewoluowało Apple Music czy... nadrobić zaległości Apple TV+. Ostatnia z usług jest zdecydowanie najsłabsza z całego pakietu, ale myślę że dla samego The Morning Show warto choć na kilka dni mieć dostęp do ATV+. Tak tanio jeszcze nie było. To będzie poważna próba dla mojego konta Spotify, bo jestem jednym z tych, którzy bez starych playlist przeżyją ;-).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu