Apple

To już pewne! Apple TV pojawi się na konsolach Xbox

Grzegorz Ułan
32

Na graniu życie się nie kończy, jeśli chodzi o wirtualne rozrywki, czasem trzeba się też odprężyć oglądając ulubione filmy i seriale.

Jeśli macie konsole Xbox One lub zaopatrzycie się w konsole najnowszej generacji Xbox Series X i Xbox Series S, już od 10 listopada będziecie mogli je oglądać w ramach Apple TV na telewizorze bez dodatkowych akcesoriów czy przystawek.

Już teraz na Xbox One dostępne są takie serwisy jak Netflix, Disney +, HBO Max, Spotify, YouTube, Amazon Prime Video czy Hulu. Microsoft poinformował właśnie, że wszystkie te pozycje pojawią się od razu w dniu premiery 10 listopada na Xbox Series X i Xbox Series S.

Dobra wiadomość jest też dla osób, które chciałyby obejrzeć produkcje Apple TV, a nie mają do dyspozycji potrzebnej przystawki, zapowiedziana na początku października premiera Apple TV na Xboksach również będzie miała swoją premierę 10 listopada na konsolach Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S.

Co można będzie obejrzeć na tej platformie streamingowej? Na tę chwilę biblioteka filmów czy seriali nie jest zbyt bogata, niemniej warto się zainteresować tutaj takimi pozycjami jak The Morning Show czy See, a także Misją Greyhound z Tome Hanksem w roli głównej. Okazją do tego będzie też premiera Apple One, dzięki której za 24,99 zł miesięcznie skorzystacie z dostępu do Apple TV, Apple Music, Arcade i 50 GB miejsca na iCloud Drive. Oczywiście przez pierwszy miesiąc za darmo, co powinno wystarczyć do zapoznania się z dostępną listą filmów i seriali na Apple TV.

Źródło: Xbox.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu