Gry

Znamy datę premiery trzeciego sezonu The Walking Dead od Telltale Games!

Tomasz Popielarczyk
12

Lubię gry od Telltale Games. Przeszedłem dotąd wszystkie. Największe emocje wywoływał u mnie jednak The Walking Dead. Trzeci sezon przygód Clementine nadchodzi wielkimi krokami.

Fani Clementine oraz The Walking Dead od Telltale Games będą mieli co robić podczas świątecznych dni wolnych. Pierwszy odcinek trzeciego sezonu zadebiutuje bowiem już 20 grudnia. Produkcja zanotowała zatem delikatny poślizg, bo początkowo twórcy planowali premierę jeszcze w listopadzie.

Akcja będzie rozgrywała się aż cztery lata po wydarzeniach z drugiego sezonu. Clementine jest zatem zauważalnie starsza, co potwierdza jeden z trailerów udostępnionych jakiś czas temu przez producenta. Towarzyszyć ma jej niejaki Javier - młody mężczyzna szukający swojej rodziny. Trudno przewidzieć, jak potoczą się losy tej dwójki. Możemy jednak być pewni, że nie zabraknie mocnych scen i żywych trupów.

Podobnie jak inne produkcje Telltale, nowy sezon The Walking Dead będzie czymś w rodzaju interaktywnego filmu z dużą ilością sekwencji QTE, wymagającymi szybkiego podejmowania decyzji dialogami i trudnymi wyborami.

Gra zadebiutuje równolegle na licznych platformach: PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, a także iOS i Androidzie. Nie wiem jak wy, ale ja już nie mogę się doczekać.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu