Gry

Wcześniejszy Black Friday dla posiadaczy Xboksów, w PlayStation Store już wkrótce

Konrad Kozłowski
Wcześniejszy Black Friday dla posiadaczy Xboksów, w PlayStation Store już wkrótce
5

Black Friday, czyli dzień ogromnych wyprzedaży zbliża się wielkimi krokami, ale w wielu sklepach już teraz pojawiły się specjalne oferty. Należy do nich także cyfrowy Sklep Xbox, w którym przecenionych zostało kilkadziesiąt pozycji na Xbox One oraz Xbox 360.

Jak co roku już wkrótce rozpocznie się wielkie szaleństwo sprzedażowe. Dzięki absencji granic w internecie Czarny Piątek dotyka nas niemalże na każdym kroku. Oczywiście lokalne, fizyczne sklepy także próbują zwrócić na siebie uwagę korystając z popularności zachodniego fenomenu, ale trudno porównać organizowane u nas wyprzedaże z tymi za oceanem. Sytuacja inaczej wygląda w sieci.

Dla graczy może to być dobra okazja na rozbudowanie biblioteczek, szczególnie tych cyfrowych. Promocje z okazji Black Friday są już 18 listopada dostępne dla posiadaczy konta Gold, zaś wszyscy otrzymają możliwość z nich skorzystania już 22 listopada, czyli w najbliższy wtorek. Wyprzedaż potrwa do 28 listopada.

Na wyprzedażę trafiły nawet najnowsze tytuły, takie jak FIFA 17 (-20%/-30% z Gold) czy Battlefield 1 (-25%/-33% z Gold). Taniej kupimy również 2 części Assassin’s Creed (IV Black Flag oraz Syndicate), a także ostatnią odsłonę przygód Mrocznego Rycerza (Batman Arkham Knight).

Nie sądziłem że podobny los spotka tegoroczną wersję F1 2016, ale tak się stało. Zupełnie za darmo (bez Gold -85%) można pobrać pierwszy epizod gry The Batman od Telltale Games. Od tego samego studia solidnie przeceniona została paczka z kolekcją (Gra o Tron, The Walking Dead sezony 1, 2 oraz Undead Survival, Wolf Among Us, Tales from the Borderlands).

Wśród tytułów dla Xboksa 360 warto zwrócić uwagę na świetne Red Dead Redemption (komptybilna z Xbox One), Alana Wake (+ dodatek American Nightmare), klasyczne odsłony Call of Duty oraz Fallout. Za grosze można też dopisać do własnej kolekcji dwa hity: Wolfenstein 3D oraz Dooma. W nie również zagracie, oczywiście, na Xboksie One.

Pod tymi linkami znajdziecie przecenione tytuły na Xbox One oraz Xbox 360, które bez problemu uruchomicie na nowszej konsoli Microsoftu, dzięki funkcji wczesnej kompatybilności.

Sony zapowiedziało start swojej wyprzedaży na 24 listopada - lista gier pojawi się na tej stronie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu