Gry

Game Pass w styczniu to idealne pozycje dla fanów gier na setki godzin

Piotr Kurek
Game Pass w styczniu to idealne pozycje dla fanów gier na setki godzin
1

Jeszcze w tym miesiącu do Xbox Game Pass dołączą japońskie gry RPG, które zapewnią dziesiątki (jeśli nie setki) godzin spędzonych przed ekranem telewizora, monitora lub smartfona. W co zagracie w styczniu?

Grudzień z Xbox Game Pass upłynął pod znakiem Gwiezdnych Wojen, The Walking Dead i jedną z najbardziej interesujących premiera na konsolach Xbox ostatnich lat - High On Life. Jednak stary rok za nami i czas na podsumowanie tego, co do bogatego katalogu tytułów trafi w tym miesiącu. I choć styczeń nie wypada nadzwyczaj owocnie w kwestii liczby gier, myślę, że wielu graczy będzie zadowolonych. W szczególności tych, którzy lubią zagrywać się przez dziesiątki (a czasami setki) godzin w japońskie gry RPG. Dla nich ta oferta będzie z pewnością interesująca.

19.01

  • Persona 3 Portable (Konsole, Chmura, PC)
  • Persona 4 Golden (Konsole, Chmura, PC)

20.01

  • Monster Hunter Rise (Konsole, Chmura, PC)

Xbox Game Pass w styczniu. Czas pożegnać kilka gier

Tradycyjnie, zapowiedzi nowych gier to także informacja o tytułach, które w najbliższym czasie znikną z biblioteki. Co zostanie usunięte w najbliższym czasie?

15.01

  • Danganronpa: Trigger Happy Havoc (Konsole, Chmura, PC)
  • Nobody Saves The World (Konsole, Chmura, PC)
  • Pupperazzi (Konsole, Chmura, PC)
  • The Anacrusis (Game Preview) (Konsole, Chmura, PC)
  • We Happy Few (Konsole, Chmura, PC)
  • Windjammers 2 (Konsole, Chmura, PC)

Pierwszy miesiąc dostępu do Game Pass w wersji Ultimate dającego dostępu do setek gier na konsolach, komputerach i w chmurze oraz możliwość uruchamiania sporej części tytułów na urządzeniach mobilnych z opcją sterowania dotykowego, kosztuje 4 zł. Oferta dotyczy tych, którzy nie korzystali wcześniej z abonamentu lub założyli nowe konto. Po okresie promocyjnym abonament kosztuje 54,99 zł miesięcznie. Xbox Game Pass na konsole kosztuje 40 zł. Podobnie jak osobny abonament PC Game Pass. Jeśli posiadacie w domu różne urządzenia warto zdecydować się na droższy plan, tym bardziej, że w sieci dostępnych jest mnóstwo poradników, które podpowiadają, jak zaoszczędzić na abonamencie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news