Gry

Microsoft pozamiatał. Nowe tytuły w Xbox Game Pass zmuszają mnie do przedłużenia abonamentu

Kamil Świtalski
Microsoft pozamiatał. Nowe tytuły w Xbox Game Pass zmuszają mnie do przedłużenia abonamentu
18

Usługa abonamentowa Microsoftu rozbija w ostatnich czasach bank. Hity gonią hity — teraz dołączają do nich kolejne fantastyczne tytuły!

Jeżeli miałbym wymienić jedną rzecz, za którą zapamiętam obecną generację konsol — to byłaby to usługa Xbox Game Pass. Microsoft udowadnia, że w naprawdę rozsądnej cenie można zaoferować graczom dostęp do fantastycznego pakietu regularnie wymienianych gier. Tak, to prawda że nie warto się do nich przywiązywać — bo te pojawiają się i znikają. Ale patrząc na nowości które dzisiaj dołączyły do oferty abonamentowej (i te, które pojawią się w najbliższych dniach), nie wyobrażam sobie gniewać się na giganta z Redmond!

Nowe gry w Xbox Game Pass: Age of Empires, Devil May Cry 5 i inne!

Na Gamescom Microsoft przygotował zestaw zapowiedzi i ogłoszeń, ale patrząc na reakcję tłumów mam wrażenie, że wszystkie one zostały przyćmione ogłoszeniem nowych gier, które trafią do usługi Xbox Game Pass. Nie ma tu miejsca na bylejakość — to najwyższa półka i już wiem do której konsoli będę przykuty w najbliższych dniach.

Już dzisiaj do oferty abonamentowej dołączyły: Age of Empires: Definitive Edition (Xbox Game Pass dla PC, Xbox Game Pass Ultimate), Devil May Cry 5 (Xbox Game Pass dla konsol, Xbox Game Pass Ultimate) oraz Stellaris (Xbox Game Pass dla konsol, Xbox Game Pass Ultimate — a wkrótce również Xbox Game Pass na PC). Już w najbliższy czwartek dołączą do nich: Ape Out(Xbox Game Pass dla PC, Xbox Game Pass Ultimate) i Kingdom Come: Deliverance (Xbox Game Pass dla konsol, Xbox Game Pass na PC, Xbox Game Pass Ultimate) — ale na tym jeszcze nie koniec. W przyszły wtorek zaszczyci nas również Bard’s Tale IV: Director’s Cut (Xbox Game Pass dla konsol, Xbox Game Pass na PC, Xbox Game Pass Ultimate), a 30 sierpnia (czyli w przyszły piątek) sierpniowy zestaw zamknie Blair With (Xbox Game Pass dla konsol, Xbox Game Pass na PC, Xbox Game Pass Ultimate). A jakby było komuś mało, to już napomknięto, że we wrześniu możemy spodziewać się Dead Cells!

Teraz pytanie skąd na to wszystko wziąć czas?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu