VOD

Wojciech Szczęsny bohaterem nowego dokumentu Amazonu

Konrad Kozłowski
Wojciech Szczęsny bohaterem nowego dokumentu Amazonu
0

Prime Video zapowiada nowy film dokumentalny, który będzie opowiadać o życiu i karierze Wojciecha Szczęsnego.

Wojciech Szczęsny stanie się bohaterem nowego filmu dokumentalnego na platformie Prime Video. Dokument, którego premiera przewidziana jest na 2025 rok, ma na celu ukazanie życia jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich bramkarzy zarówno na boisku, jak i poza nim. Szczęsny, który swoją karierę piłkarską rozwijał w klubach takich jak Arsenal, AS Roma i Juventus, jest postacią, która nie tylko osiągnęła sukcesy sportowe, ale również doświadczyła kontrowersji i wyzwań.

W zapowiedzi czytamy, że film ma przedstawić Szczęsnego nie tylko jako sportowca, ale i człowieka w różnych rolach – ojca, syna, męża. Widzowie będą mieli okazję poznać jego rodzinę, w tym żonę Marinę Łuczenko-Szczęsną, popularną piosenkarkę i influencerkę oraz ich syna Liama, który już wykazuje talent piłkarski. Produkcja obiecuje intymny wgląd w ich życie w Turynie, emocje i wyzwania, z jakimi się mierzą, w tym konflikt z ojcem Szczęsnego oraz jego trudne początki w nowym kraju.

Nowy dokument o polskim piłkarzu. Wojciech Szczęsny bohaterem filmu Prime Video

Polecamy: Wyprzedali arenę na Wembley! Oglądają ich miliony, wracają już tej jesieni

Piłkarz podzielił się swoimi przemyśleniami na temat filmu, wyrażając nadzieję, że pozwoli on na szczere przedstawienie jego historii bez krzywdzenia innych. Tara Erer z Prime Video i Kacper Sawicki z Papaya Films wyrazili entuzjazm związany z projektem, podkreślając zainteresowanie widzów osobistymi doświadczeniami sportowców i ich wpływem zarówno w sporcie, jak i w życiu prywatnym.

Produkcją zajmuje się Papaya Films, z Kacprem Sawickim jako producentem kreatywnym i Jamesem Poolem w roli reżysera. Film o Szczęsnym dołączy do wcześniejszych produkcji Prime Video "Nieznany" o Robercie Lewandowskim i "KUBA" o Jakubie Błaszczykowskim, kontynuując serię dokumentów o wybitnych polskich piłkarzach.

Grafika główna: Stock Image from Depositphotos.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu