Technologie

Twój partner w sprzątaniu - zacznij rok 2019 z ILIFE

Redakcja Antyweb
Twój partner w sprzątaniu - zacznij rok 2019 z ILIFE
8

Autonomiczne odkurzacze goszczą w naszych domach już od kilku lat i wszystko wskazuje na to, że zostaną w nich na dobre. Liczba sprzedawanych urządzeń cały czas rośnie, ludzie coraz częściej i chętniej korzystają z wygody zawdzięczanej sztucznej inteligencji. No bo ile osób tak naprawdę lubi odkurzać? Wszystko wskazuje na to, że urządzenia staną się integralną częścią każdego domu, bez której ciężko będzie sobie wyobrazić codzienne czynności. Dla tych, którzy jeszcze nie posiadają takiego urządzenia w swoim domu, przedstawiamy ILIFE V7s Plus, który charakteryzuje się naprawdę świetną jakością w stosunku do ceny.

Kilka słów o wartej uwagi promocji:

Zanim przejdziemy do dalszej części opisu warto wspomnieć o promocji. Dla wszystkich, którzy 12 grudnia złożą zamówienia na produkty marki ILIFE, przygotowany został kupon o wartości 20 USD, do wykorzystania przez 6 miesięcy. Dodatkowo, produkty zostaną objęte roczną, przedłużoną gwarancją. W tym celu przy składaniu zamówienia należy skontaktować się przez formularz AliExpress i podać numer zamówienia oraz nazwę produktu.

Link do promocyjnej oferty.

ILIFE V7s Plus łączy w sobie skuteczne odkurzanie, mycie podłogi, sprawnie działające czujniki oraz mocną baterię. Nie straszne mu duże powierzchnie, ponieważ może działać nieprzerwanie przez 120 minut. Za sprawą dwóch dużych kół oraz zderzaka, urządzenie bez problemu pokonuje progi do 15 mm. Jeżeli w domu mamy schody nie musimy się o nic bać - dzięki 4 czujnikom krawędziowym odkurzacz z nich nie spadnie. Za sprawą czujników w podczerwieni robot zwalnia i spokojne dojeżdża do ścian oraz przeszkód, nie uderza w nie z pełną prędkością. To nie koniec pożytecznych zastosowań sztucznej inteligencji. Dzięki wbudowanemu zegarowi urządzenie dba o porządek w domu, nawet pod naszą nieobecność. Dzięki ILIFE V7s Plus zyskujemy coś bezcennego - czas.

Główne cechy produktów ILIFE to niska cena, łatwość użytkowania oraz wysoka jakość. Każdy model cechuje się łatwością obsługi i konserwacji, a jego cena jest znacznie niższa w porównaniu do konkurencji. Celem marki jest dostarczenie użytkownikom dobrego jakościowo urządzenia w możliwie najniższej cenie.

Jeśli nie masz jeszcze autonomicznego odkurzacza jest to niezła okazja, żeby to zmienić. Antyweb szczerze poleca.

ILIFE V7s w promocji zamówicie tutaj:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu