Polska

Torrenty.org zostały zamknięte [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Torrenty.org zostały zamknięte [prasówka]
2

Popularny w Polsce serwis torrenty.org kończy swoją działalność. Powody zamknięcia pozostają nieznane. Administracja potwierdziła jednak oficjalnie ten fakt.

Koniec torrenty.org

Nie znamy powodów zamknięcia serwisu. Na fanpage'u Polskie-Torrenty.com zamieszczono posta, w którym powołano się na oficjalny komunikat administracji torrenty.org. Możemy spekulować, że jest to wynik policyjnej akcji lub innych problemów prawnych, z którymi mogli się borykać. Żadnych szczegółów niestety nie znamy - pozostaje czekać. Torrenty.org był jednym z największych (jeśli nie największym) serwisem z torrentami w Polsce.

Google tworzy smartfona

Jak donosi The Telegraph, Google chce wyprodukować własny telefon. Nie będzie to jednak kolejny Nexus, a coś zupełnie innego. Kalifornijska firma miałaby w całości odpowiadać za stworzenie takiego urządzenia (oczywiście wykorzystując podwykonawców). Z tego też powodu prowadzone są już rozmowy z operatorami, którzy chcieliby je mieć w swojej ofercie. Nie znaczy to jednak, że Nexusy kończą swój żywwot. W tym roku mamy zobaczyć dwa nowe urządzenia - m.in. od HTC oraz Huawei. Oczywiście, jak łatwo się domyślić, detali znowu nie znamy.

Galaxy Note 7 tego lata

Evan Blass ujawnia szczegóły dotyczące nowego Note'a. Smartfon zadebiutuje latem br. i będzie posiadał 5,7-calowy ekran QHD, 64 GB pamięci wewnętrznej (+MicroSD), podwójną kamerę 12 Mpix (oraz 5 Mpix z przodu) oraz wodoodporną konstrukcję zgodną z normą IP68. Urządzenie ma się pojawić w kolorach srebrnym, czarnym i niebieskim. Nie wiemy jeszcze nic o zastosowanym SoC oraz pamięci RAM. Możemy się jednak spodziewać, że będą to topowe podzespoły - prawdopodobnie te same, co w Galaxy S7 lub lepsze.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

torrenty