Motoryzacja

To musisz wiedzieć o autach elektrycznych. Jakie auto kupić?

Konrad Kozłowski
To musisz wiedzieć o autach elektrycznych. Jakie auto kupić?
10

Jak często widujecie na drogach auta elektryczne? A jak wiele o nich wiecie? Rewolucja na rynku motoryzacyjnym dzieje się na naszych oczach, dlatego warto wiedzieć, z czym dokładnie mamy do czynienia i komu dokładnie się przyglądać. Oto, co musicie wiedzieć o autach elektrycznych.

Nie brakowało do tej pory tematów technologicznych i kulturowych, dlatego zmieniamy klimat i porozmawiamy o czterech kółkach. Ale nie tych warczących, lecz tych ledwo słyszalnych, ale tylko pod względem generowanego hałasu. Bo o autach elektrycznych będzie na pewno coraz głośniej, a mój gość Tomek Niechaj (ekspert moto na Antyweb) odpowiada na wszystkie (łatwe i trudne) pytania związane z motoryzacją elektryczną. Niech nie odstraszy Was moje laickie podejście do tematu - Tomek zaczyna od ogółu i przechodzi do bardzo drobiazgowego szczegółu opowiadając o najważniejszych markach, które już liczą się lub będą się liczyć na rynku. Nie zabrakło też porównań do rynku technologicznego oraz wrażeń z testów aut elektrycznych, którymi Tomek miał już okazję wielokrotnie jeździć.

Auta elektryczne w Polsce? Jakie auto kupić? Jakie jest najlepsze auto elektryczne?

To tylko niektóre pytania jakie zadałem i muszę Wam przyznać, że po tej rozmowie wkręciłem się w temat elektrycznych samochodów jeszcze bardziej. Nie chcę wybiegać zanadto w przyszłość, ale dużo z tego usłyszycie w odcinku może otworzyć Wam oczy na kwestie, o których wcześniej mogliście nawet nie pomyśleć. Sądzę, że nawet ci najbardziej biegli w temacie aut elektrycznych znajdą w tym obszernym nagraniu coś dla Ciebie.

Oczywiście zachęcam Was także do zapoznania się z naszym raportem odpowiadającym na pytanie, które auto elektryczne jest najlepsze.

Podcast Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu