VOD

Polskie The Office powraca! Zwiastun i data premiery drugiego sezonu

Kacper Cembrowski
Polskie The Office powraca! Zwiastun i data premiery drugiego sezonu
4

Jak obiecali, tak zrobili. Canal+ prezentuje zwiastun drugiego sezonu The Office PL!

Pierwszy sezon polskiego The Office okazał się pozytywną niespodzianką

Wszystkie przedpremierowe zapowiedzi The Office PL sugerowały, że podczas seansu zamiast się śmiać, będziemy zasłaniali oczy z zażenowania. Całe szczęście okazało się, że tylko wycięte z kontekstu sceny nie spełniały wymogów widzów - efekt finalny bowiem zaskoczył wszystkich, a całość okazała się być naprawdę solidnym sitcomem.

Źródło: Canal+

Jeśli jeszcze nie sprawdziliście pierwszego sezonu, a jesteście fanami amerykańskiego The Office, powinniście dać produkcji szansę. Jeżeli nadal brakuje Wam przekonania, odsyłam do recenzji serialu autorstwa Konrada Kozłowskiego.

Drugi sezon zadebiutuje jeszcze w tym roku! Zwiastun i data premiery

O tym, że polska wersja The Office doczeka się kontynuacji, Canal+ podjął decyzję już w marcu tego roku, obiecując przy okazji, że nowe odcinki pojawią się jeszcze w 2022. Od tamtej pory minęło ponad pół roku, a o drugim sezonie The Office PL ani widu, ani słychu - całe szczęście zmieniło się to dzisiaj.

Canal+ dotrzymał słowa, publikując zwiastun kontynuacji polskiego Biura. Co więcej, serial powróci już w przyszłym miesiącu - dokładnie 4 listopada. Drugi sezon będzie składał się z 12 odcinków, w których poznamy kilka nowych postaci. W kwestii fabuły, Canal+ zdradza następujące informacje:

W centrali Kropliczanki zwalnia się miejsce w Zarządzie. To powoduje, że Michał i Patrycja stają w szranki, by to miejsce zdobyć. Każde z nich jest niemal pewne, że dopnie swego i już oczami wyobraźni widzi się jako Członka Zarządu. Obydwoje prześcigają się w pomysłach, by zaimponować centrali, a przy okazji, wpędzić w zażenowanie swoich podwładnych. Tymczasem w biurze w Siedlcach zachodzą zmiany kadrowe. Kropliczankę opuścił Franek i wyjechał na podbój stolicy. Na jego miejsce przychodzi Adam, znajomy Asi z lat szkolnych. Z kolei Gosię, która przebywa na urlopie macierzyńskim, zastępuje nowa koleżanka, Marzena.

Źródło, obrazek wyróżniający: Canal+

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news