Gry

The Last of Us II działa teraz w 60 FPS, ale tylko na PlayStation 5

Kamil Świtalski
The Last of Us II działa teraz w 60 FPS, ale tylko na PlayStation 5
38

The Last of Us II doczekało się aktualizacji, która pozwala cieszyć się grą w 60 FPS na konsoli PlayStation 5!

Patche i aktualizacje dla gier z poprzedniej generacji regularnie pojawiają się zarówno na PlayStation 5, jak i rodzinie konsol Microsoftu. Są jednak tytuły, aktualizacji dla których wypatruje się z wypiekami na twarzy — i dla wielu taką niewątpliwie była ta dla The Last of Us II. Łatka 1.08 trafiła już do użytkowników — i jeżeli macie PlayStation 5, a ta przygoda dopiero przed Wami, to lepsza okazja prawdopodobnie się już nie powtórzy!

Zobacz też: Tańsza wersja Playstation 5 w przygotowaniu. Co o niej wiemy?

Aktualizacja 1.08 dla The Last of Us Part II pozwoli cieszyć się przygodą w 60 klatkach na sekundę

Po instalacji najświeższej aktualizacji, The Last of Us Part II na konsoli PlayStation w ustawieniach ekranu można będzie wybierać w ilu klatkach na sekundę ma być wyświetlana gra. Ale przecież to po prostu kolejny z bonusów, który czeka użytkowników na PlayStation 5 — bo poza tym mogą się oni cieszyć wyższą rozdzielczością, szybszymi czasami ładowania i... co dla mnie chyba jest kluczowe: znacznie lepszą kulturą pracy.

Zobacz też: Czy warto kupić PlayStation 5 by cieszyć się grami z PS4? Tak

Analiza Digital Foundry nie pozostawia złudzeń, że to zupełnie nowa jakość — podejrzewam więc, że najwięksi fani marki też nie będą potrafili przejść obok tej aktualizacji obojętnie. To także dobry czas na nadrobienie zaległości, zwłaszcza, że grę można od jakiegoś czasu wyrwać w naprawdę okazyjnej cenie — a o tym że warto w swojej recenzji The Last of Us Part II przekonywał już przy okazji jej premiery Paweł.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu