Motoryzacja

Tego nie zrobił jeszcze żaden producent samochodów. Tesla wyda pierwsze Model 3 z pompą

Jakub Szczęsny
Tego nie zrobił jeszcze żaden producent samochodów. Tesla wyda pierwsze Model 3 z pompą
24

Tesla nie bez powodu robi wokół siebie dużo szumu. To właśnie ta firma spowodowała, że samochody elektryczne zaczęto brać na poważnie. Dodatkowo, skupiła wokół siebie sporo zagorzałych fanów motoryzacji. Na jutro przypada dostarczenie pierwszych 30 samochodów Model 3 do właścicieli. Tesla obiecuje zrobić z tego livestream.

Nie da się ukryć, że Model 3 od Tesli to bardzo ważny model w historii producenta. Nieco mniejszy oraz tańszy samochód ma za zadanie wprowadzić innowacyjne auta elektryczne do znacznie szerszego grona odbiorców. Mimo wszystko, pojazd i tak jest całkiem drogi, nawet jak na zachodnie warunki.

Jutro zostanie rozdysponowane 30 samochodów Model 3. Co ciekawe, jedną parę kluczyków otrzyma sam Elon Musk, któremu miejsce w kolejce do otrzymania auta oddała Ira Ehrenpreis, członkini rady nadzorczej spółki. Pozostałe 29 trafią do innych pracowników firmy oraz dotychczasowych posiadaczy poprzednich samochodów marki Tesla. W następnym miesiącu dostarczonych zostanie 100 samochodów, we wrześniu ma to być już 1500 egzemplarzy. Ostatecznie, firma chce wydawać nawet 10 000 par kluczyków tygodniowo.

Gdzie oglądać livestream z dostarczenia pierwszych samochodów Tesla Model 3?

 

Tesla będzie transmitować owe wydarzenie na swoich stronach już jutro o godzinie 20:45 czasu pacyficznego (PT), co oznacza, że aby zobaczyć, co dzieje się w siedzibie firmy, należy wstać wcześnie rano: już o 5:45 naszego czasu należy być zwartym i gotowym. Cóż, będzie warto to zobaczyć!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu