Gry

Tanie gry na Xbox One, które warto mieć w kolekcji!

Kamil Świtalski
Tanie gry na Xbox One, które warto mieć w kolekcji!
11

W zeszłym tygodniu zaproponowałem wam zestaw tanich i — co ważniejsze — fajnych gier na PlayStation 4. Teraz dla równowagi analogiczne zestawienie gier dla nowej konsoli Microsoftu. Jakie tanie i fajne gry można znaleźć na Xbox One?

Wspominałem już, że gry na konsole są drogie. Dla tych którzy stronią od kupowania używanych tytułów sprawa ta może być naprawdę kosztowna. Ale czy to oznacza, że nie da się kupić na konsole obecnej generacji dobrych i nieco tańszych gier? A gdzież tam — nic z tych rzeczy! Promocje nie dzieją się tylko w cyfrowych światach (choć w nich można się naprawdę solidnie obkupić, to prawda). Oto zestaw naprawdę dobrych gier na Xbox One, które kupicie za niewygórowaną cenę!

Batman: Arkham Knight

Ostatnia część przygód Batmana oczami Rocksteady Studios nie była żadną rewolucją. Ale to po prostu kontynuacja bardzo fajnej serii. Przeniesienie się do nowej generacji pozwoliło twórcom na dużo więcej. Przygotujcie się zatem na dużo bardziej żywe miasto, po którym będziecie mogli poruszać się batmobilem. Czeka tam na nas również nowy arsenał broni — no i przeciwników, którym będziemy musieli stawić czoło. Tym razem naszym głównym wrogiem jest Strach na Wróble.

Batman: Arkham Knight w wersji na Xbox One można kupić za ok. 60 zł

Dishonored 2

Kontynuacja fenomenalnej skradanki osadzonej w steampunkowych klimatach. W Dishonored 2 twórcy po raz kolejny zabrali nas do Dunwall, jednak akcja dzieje się piętnaście lat później po wydarzeniach, których świadkami byliśmy w poprzedniej części gry. Nowe patenty, jeszcze bardziej rozbudowany świat — gra zdecydowanie warta waszego czasu.

Dishonored 2 w wersji na Xbox One można kupić za ok. 70 zł

Doom

Pierwszy Doom to tytuł kultowy, którego nie mogło zabraknąć także w antywebowym zestawieniu gier wszech czasów. Ale na szczęście to jedna z tych marek, które po latach wciąż trzymają najwyższy poziom. Nowy Doom okazał się bardzo pozytywnym zaskoczeniem i w pełni zasłużenie zgarnął bardzo wysokie noty — jeżeli lubicie dobre strzelaniny z perspektywy pierwszej osoby, to po prostu nie może go zabraknąć w waszej kolekcji!

Doom w wersji na Xbox One można kupić za ok. 60 zł

Fallout 4

Fallout to kultowa seria gier RPG osadzonych w postapokaliptycznym świecie. Tym razem otrzymaliśmy grę niezwykle podobną pod względem rozgrywki do swojej poprzedniczki — tutaj również możemy swobodnie przełączać się między widokiem pierwszo- i trzecioosobowym. Autorzy jednak pobawili się konwencją i zamiast wyjść ze schronu po zakończeniu wojny atomowej — robimy to w trakcie, stąd spodziewajcie się więcej niż zwykle strzelania. Tradycyjnie na naszej drodze czeka na nas cała paleta barwnych bohaterów, a także nieco zmieniony system SPECIAL. Solidne RPG za niewielkie pieniądze!

Fallout 4 w wersji na Xbox One można kupić za ok. 70 zł

Gears of War 4

Jedna z najpopularniejszych serii gier wideo minionej jesieni powróciła w nowej odsłonie. Gears of War 4 to jeszcze więcej strzelania, więcej współpracy, więcej killroomów i więcej zabawy. Kultowa seria, która ma tysiące wiernych fanów na całym świecie w swojej ostatniej odsłonie proponuje jeszcze większy i bardziej zróżnicowany arsenał broni, cztery kategorie pogody, no i oczywiście — walkę, jakiej jeszcze nie było! Wciągająca strzelanina zarówno w pojedynkę, jak i trybie kooperacyjnym. Gears of War w najlepszej odsłonie!

Gears of War 4 w wersji na Xbox One można kupić za ok. 70 zł

Quantum Break

Konsole Sony to miejsce Davida Cage'a — i dom dla takich produkcji jak Heavy Rain czy Beyond: Two Souls. Nie oznacza to jednak, że gier w podobnym klimacie nie znajdziemy na konkurencyjnych sprzętach. Remedy pokazało na co ich stać przy świetnym Alanie Wake'u, a kilka lat później powrócili z serialowym Quantum Break, które także trzyma w napięciu do ostatnich chwil. W grze wcielamy się w Jacka Joyce'a, który w wyniku nieudanego eksperymentu zostaje obdarzony mocą manipulowania czasu i rozpoczyna kłótnię ze swoim byłym przyjacielem o to, jak powinno rozwiązać się kwestię "Końca Czasu". Quantum Break to świetna gra, w której przygoda przeplata się z sekwencjami zręcznościowymi.

Quantum Break w wersji na Xbox One można kupić za ok. 70 zł

Rise of the Tomb Raider

Reset przygód ulubienicy publiczności — Lary Croft — okazał się ogromnym hitem. Dlatego raczej nikogo nie powinno dziwić, że na ich kontynuację nie musieliśmy długo czekać. Rise of the Tomb Raider to nowe przygody, zamknięte w tej samej — uzbrojonej we wspaniałą mechanikę i bardzo grywalnej — formie. Nowe miejsca, więcej zagadek i jeszcze więcej fantastycznej zabawy — czyli wszystkie życzenia fanów zostały spełnione!

Rise of the Tomb Raider w wersji na Xbox One można kupić za ok. 70 zł

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu