Podcast Antyweb Po Godzinach

Przed nami wielki pojedynek Apple z Netfliksem, który może wygrać Disney

6

Za nami premiera Stranger Things 3 i Spider-Man: Daleko od domu oraz wielki pojedynek Netfliksa z Apple. Ale to nie wszystko, co dzieje się w świecie seriali i filmów oraz serwisów VOD - jest tego więcej.

Dlatego w nowym odcinku podcastu rozmawiamy o wszystkim, co najważniejsze w ostatnich tygodniach. Począwszy od nowego sezonu Stranger Things 3, który wzbudza ogromny entuzjazm i generuje dobre opinie oraz nowym filmie ze Spider-Manem, który już na całego zagłębił się w uniwersum Marvela, co nie do końca wszystkim się musi podobać. Nie bez znaczenia są też wydarzenia na rynku VOD, które może jeszcze nie dotykają bezpośrednio widzów (czytaj klientów), ale już niedługo to właśnie oni będą portfelem decydować o układzie sił w branży. Apple mocno przygotowuje się do premier jesienią, Disney podobnie, a Netflix zbroi się jak może, by odeprzeć tak silne ataki.

Przed Wami pierwszy tak kulturowy odcinek podcastu Antyweb Po Godzinach, który jest trochę niespodzianką. W związku z tym pytamy, czy wolicie rozmowy o aktualnych premierach, nowościach i zapowiedziach kinowych, serialowych oraz na VOD, czy może powinniśmy się skupić na jednym, konkretnym temacie i go jak najobszerniej omówić? Wy słuchacie nas, więc my posłuchamy Was - komentarze są do Waszej dyspozycji.

Podcast Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: