Apple

Dobre zmiany w Apple! To musisz wiedzieć po najlepszej konferencji WWDC od lat

Konrad Kozłowski
Dobre zmiany w Apple! To musisz wiedzieć po najlepszej konferencji WWDC od lat
8

Za nami najlepsza konferencja WWDC od lat. Apple przygotowało i zaprezentowało tonę nowości dla każdej ze swoich platform, dlatego dokładnie im się przyglądamy i omawiamy.

Posiadacze sprzętów Apple z iOS, macOS i tvOS oraz watchOS mają na co czekać. Jesienią każde z urządzeń otrzyma solidną aktualizację i moim skromnym zdaniem będzie to najciekawsza aktualizacja od lat. A przecież nie wyminiłem jednej z najważniejszych nowości, czyli iPadOS napędzający tablety Apple - to bardzo duży krok dla tej platformy, ponieważ nareszcie oddzielną gałęzią staje się system dla iPada, który zyskuje funkcje i opcje znacząco poszerzające możliwości urządzenia mającego konkurować z laptopami. Teraz można na serio zacząć mówić o alternatywie.

WWDC 2019 - Apple prezentuje nowości w iOS, iPadOS, macOS, watchOS, tvOS i Apple TV

Z tego powodu gościem odcinka Antyweb Po Godzinach jest Dominik Łada z iMagazine, gdzie pełni rolę redaktora naczelnego. Omówienie i skomentowanie tego, co wyczyniało Apple na scenie przez ponad 2 godziny to czysta przyjemność, tym bardziej, że w dziale Po Godzinach mamy też miejsce na coś zupełnie świeżego od Apple, a mianowicie usługę VOD. Apple TV+ zadebiutuje na jesieni, a teraz Apple TV to nie tylko przystawka do telewizora, bo także aplikacja na urządzeniach Apple oraz telewizorach Samsunga. A na WWDC ujrzeliśmy nawet pierwszy zwiastun serialu An Apple Original pt. For All Mankind - ten wzbudził u mnie przeogromne emocje.

[Podsumowanie WWDC 2019: wszystkie najważniejsze informacje]

Nie przedłużam, nie zwlekam, ale namawiam - zapraszam do słuchania!

 

Podcast Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu