Netflix

Pierwsza wideo zapowiedź 3. sezonu Stranger Things - szykujcie się na powrót tego świetnego klimatu

Konrad Kozłowski
Pierwsza wideo zapowiedź 3. sezonu Stranger Things - szykujcie się na powrót tego świetnego klimatu
5

Netflix rozpoczyna rozkręcać karuzelę marketingową wokół 3. sezonu "Stranger Things". Robi to w typowy dla siebie i serialu sposób, więc wszystkich (przyszłych) fanów serialu zapraszam do obejrzenia klimatycznej zapowiedzi.

Podobnie było także przed rokiem, gdy zamiast nowych treści, twórcy garściami czerpali z okresu, w którym rozgrywa się akcja serialu i podrzucali nam niewiele wnoszące, ale wzbudzające emocje i niecierpliwość klipy. Nie inaczej jest tym razem, bo przed Wami zapowiedź otwarcia nowoczesnego (jak na lata '80) centrum handlowego na Ziemi, w Ameryce, w Hawkins. Jak zapowiada opis filmiku, "lato 1985 r. zapowiada się ekscytująco". Dlaczego?

(...) w Hawkins swe podwoje otwiera Starcourt Mall! To jedno z najnowocześniejszych centrów handlowych w Ameryce i nie tylko. W Starcourt Mall każdy znajdzie coś dla siebie. Zrób zakupy w Gap, Waldenbooks, Sam Goody, Claire’s i w wielu innych sklepach. Dla ochłody zajrzyj do lodziarni Scoops Ahoy. W Starcourt Mall znajdziesz wszystko, czego tylko zapragniesz!

W trwającym blisko 90 sekund filmie możemy zobaczyć prawdopodobnie jedną z ważniejszych lokalizacji dla naszych głównych bohaterów w 3. sezonie "Stranger Things". Jak pamiętamy, 2. sezon wprowadził między innymi salon gier, gdzie młodzi spędzali niemało czasu. Tym razem miejscem ich spotkań może być Starcourt Mall. Po raz pierwszy mamy też okazję zobaczyć nową bohaterkę - Robin - którą zagra Maya Thurman-Hawka towarzysząca na planie Steve'woi, czyli Joe'mu Kerry.

O ile samo pojawienie się klipu to dobry znak, o tyle ostatnia plansza już wcale nie musi być taką miłą niespodzianką.

Pierwsza zapowiedź 3. sezonu Stranger Things

Jak czytamy, Starcourt Mall zostanie otwarte "już latem przyszłego roku", co może sugerować datę premiery 3. sezonu "Stranger Things". Przypomnę, że pierwsza seria debiutowała właśnie w połowie lipca, idealnie dwa lata temu, zaś druga w październiku zeszłego roku. Czyżby Netflix zaplanował jednak powrót do Hawkins na kolejne lato? Szczerze mówiąc serial zdecydowanie bardziej pasuje właśnie do takiego okresu, podobnie jak "Ozark", który wróci z 2. sezonem już 31 sierpnia. Tyle dobrego;)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu