Gry

Zapomniane Gwiezdne Wojny już za rogiem! Znamy datę premiery

Patryk Koncewicz
Zapomniane Gwiezdne Wojny już za rogiem! Znamy datę premiery
1

Pamiętacie Star Wars: Hunters? Zynga w końcu odkopuje długo wyczekiwaną grę i wszystko wskazuje na to, że nadchodząca premiera odbędzie się bez komplikacji.

Dwa lata temu w Anaheim odbyło się wydarzenie Star Wars Celebration, na którym zapowiedziano między innymi anime Star Wars Vision, drugi sezon Parszywej Zgrai i… odkopano z martwych powstającą już od lat grę Star Wars: Hunters. MOBA na urządzenia mobilne miał ukazać się jeszcze 2022 roku, ale od momentu prezentacji fragmentu rozgrywki produkcja dosłownie zapadła się pod ziemię. Nieoczekiwanie Zynga – producent gry – przypomniał sobie o Star Wars: Hunters i wyznaczył nawet dokładną datę premiery. Zagramy już w przyszłym miesiącu.

Mobilne Gwiezdne Wojny w końcu doczekały się pewnej daty premiery

W tym roku czeka nas duży debiut gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen, która tym razem zostanie wydana z ramienia Ubisoftu. Mowa o Star Wars: Outlaws, czyli grze akcji w otwartym świecie, osadzonej pomiędzy wydarzeniami z Imperium kontratakuje a Powrotem Jedi. Zanim jednak wcielimy się w rolę szmuglerki przemierzającej galaktyczne rubieże, czeka nas premiera pomniejszego tytułu, stawiającego na dynamiczne starcia online. Fragment rozgrywki możecie zobaczyć na poniższym wideo.

Gra przypomina MOBĘ z perspektywy trzeciej osoby, a sama rozgrywka opiera się sieciowych walkach 4 na 4. Gracze po wybraniu jednej z kilku grywalnych postaci mierzą się na arenach stylizowanych na kultowe lokacje z uniwersum Star Wars. Gra zaoferuje 4 klasyczne tryby, takie jak deathmatch czy przejmowanie punktów, a bohaterowie podzieleni będą na kilka specjalnych klas – więcej szczegółów tutaj.

Star Wars: Hunters zadebiutuje – miejmy nadzieję, że tym razem już bez opóźnień – 6 czerwca 2024 roku i ukaże się na iOS/Android oraz Nintendo Switch.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news