Netflix

Netflix oficjalnie zapowiada drugi sezon swojego największego hitu: Squid Game!

Kamil Świtalski
Netflix oficjalnie zapowiada drugi sezon swojego największego hitu: Squid Game!
3

Na to ogłoszenie czekali fani z całego świata. Netflix oficjalnie zapowiedział prace nad drugim sezonem Squid Game - na jego premierę jednak jeszcze trochę poczekamy...

Dla większości widzów oczywistym było, że drugi sezon Squid Game jest tylko kwestią czasu. Serial narobił tyle zamieszania w sieci i tak bardzo podbił serca użytkowników platformy, że raczej nikt nie miał żadnych wątpliwości związanych z tym, że platforma pokusi się o więcej odcinków, a już jesienią jej twórca oficjalnie zapowiedział tworzenie nowej serii. Ponadto serial z dnia na dzień stał się największym hitem Netflixa (choć biorąc pod uwagę sposób zliczania statystyk przez platformy VOD, można uznać to za... dyskusyjne). Teraz jednak nie plotki, nie domysły, a oficjalna zapowiedź od Netflixa.

Drugi sezon Squid Game coraz bliżej. Netflix oficjalnie zapowiada kontynuację

Nie mamy na tę chwilę zbyt wielu informacji na temat tego o czym będzie drugi sezon Squid Game, ale reżyser serialu - Hwang Dong-hyuk - zdradził że w nowych odcinkach doczekamy się powrotu Gi-huna oraz tajemniczego Front Mana. Ponadto dowiedzieliśmy się, że poznamy chłopaka Young-hee o imieniu Cheol-su.

Na tę chwilę poza oficjalnymi zapowiedziami i tym krótkim teaserem nie otrzymaliśmy nic więcej. Ani twórcy, ani też sam Netflix, nie zdradza żadnych szczegółów związanych ani z fabułą, ani aktorami, ani też datą premiery. Podczas rozmowy z redakcją Vanity Fair, Hwang Dong-hyuk przyznał jednak że drugi sezon zadebiutuje nie wcześniej niż pod koniec 2023 roku — a i 2024 jest bardzo prawdopodobny. Powiedział też, że można spodziewać się po nim jeszcze więcej diabielskich gier i nowych wyzwań, którym będą musieli stawić czoła bohaterowie opowieści.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news