Seriale

Serial the The Last of Us. Czy HBO właśnie podało datę premiery?

Kamil Świtalski
0

Premiera serialu The Last of Us zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli wierzyć dotychczasowym informacjom, debiutu można spodziewać się już w styczniu!

The Last of Us to jedna z najbardziej uwielbianych serii gier, jakie kiedykolwiek trafiły na wyłączność konsol PlayStation. Tamtejsza historia poruszyła miliony ludzi na całym świecie, a w połączeniu z nienaganną rozgrywką opracowaną przez magików z Naughty Dog i wyciskającą ostatnie soki z konsol oprawą wizualną, udało się wywołać efekt WOW. Dlatego od pierwszych zapowiedzi serialu The Last of Us z Pedro Pascalem (Mandalorian) i Bellą Ramsey (Gra o Tron) emocje związane z produkcją nie ustają. Tym bardziej, że za serial odpowiedzialny jest Craig Mazin, który współpracuje przy nim z twórcą scenariusza - Neilem Druckmannem.

Dotychczas otrzymaliśmy już cały zestaw materiałów, który skutecznie zaostrzył apetyt na serial. Producenci jednak ani słowem nie pisnęli nic na temat daty premiery serialu w postapokaliptycznym świecie. Kilka godzin temu jednak w mediach społecznościowych zrobiła się wrzawa po tym, jak data startu serialu pojawiła się w aplikacji HBO Max przy opisie serialu.

The Last of Us zadebiutuje na HBO Max już w styczniu?

Jeżeli nie zaszła żadna pomyłka, to wyczekiwany serial The Last of Us ma trafić do katalogu HBO Max już w niedzielę 15 stycznia 2023 roku — czyli stosunkowo niebawem. To zgadzałoby się z tym, o czym informuje brytyjskie Sky. W ich materiałach promocyjnych można było przeczytać, że The Last of Us trafi do katalogu 16 stycznia — ale wynikać to ma z różnic w strefie czasowej. I zamiast trafić tam niedzielnego wieczora, udostępniony zostanie w poniedziałek w godzinach porannych.

Data premiery serialu The Last of Us dotychczas podawana była dość ogólnikowo — i producenci wskazywali po prostu 2023. To pierwszy raz kiedy doczekaliśmy się jakichkolwiek konkretów — a biorąc pod uwagę fakt, że trafiły one do oficjalnego opisu na stronie serialu w HBO Max - o wiarygodność tych wieści można być raczej spokojnym.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news