Seriale

Zboczone parówki z Sausage Party powracają. Amazon zlecił produkcję serialu

Patryk Koncewicz
Zboczone parówki z Sausage Party powracają. Amazon zlecił produkcję serialu
5

Będzie ostro, sprośnie i z dużą dawką czarnego humoru!

Pamiętacie Sausage Party? Film o parówce poznającej szokującą prawdę o otaczającej ją rzeczywistości cieszył się sporym zainteresowaniem dorosłych widzów po premierze w 2016 roku. Dorosłych, bo animacja zapewniała końską dawkę sprośnego i nierzadko prymitywnego humoru, pełnego wulgaryzmów i gagów o seksie. Dla wszystkich fanów parówkowych przygód mam dobrą wiadomość. Sausage Party powróci niebawem z własnym serialem.

Parówki na srebrnym ekranie

Hardcorowa animacja dla dorosłych – pomimo kontrowersyjnego humoru – cieszyła się całkiem dobrym odbiorem. Konwencja jest momentami nieco żenująca, ale jeśli przymkniemy na to oko, to otrzymamy półtorej godziny naprawdę dobrej zabawy. Sukces filmu zaowocował zainteresowaniem Amazonu, który postanowił przywrócić spaczone parówki z powrotem na ekran. Tym razem w formie animowanego serialu.

W główną rolę ponownie wcieli się znany aktor komediowy Seth Rogen, a głosu pozostałym bohaterom spożywczym użyczą między innymi Kristen Wiig, Michael Cera, David Krumholtz.

„Kiedyś film był lepszą formą sztuki niż telewizja, a my pokornie osiągnęliśmy szczyt tego, co można osiągnąć dzięki filmowi w naszym niezwykłym dziele, Sausage Party. Ale teraz ten film jest całkowicie martwy, a telewizja jest wiecznym królem rozrywki, postanowiliśmy kontynuować epickie przygody naszej kulinarnej ekipy w legendarnym telewizyjnym arcydziele Sausage Party: Foodtopia” – Rogen i Evan Goldberg, twórcy oryginalnego Sausage Party

Nie zdradzono jeszcze zarysu fabularnego, ale możemy być pewni, że serial znów wypełniony będzie sprośnym humorem i niepoprawnymi politycznie żartami. Premiera Sausage Party: Foodtopia na platformie Amazon Prime Video została zaplanowana na 2024 rok.

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news