Samsung

Samsung Galaxy Unpacked. Prezentacja Galaxy S10 już za kilka tygodni

Piotr Kurek
Samsung Galaxy Unpacked. Prezentacja Galaxy S10 już za kilka tygodni
6

O Samsung Galaxy 10 wiemy już chyba wszystko — pod warunkiem, że wszystkie plotki i dotychczasowe informacje się potwierdzą. Nie wykluczone, że firma nas jeszcze zaskoczy. A stanie się to już za kilka tygodni.

Tradycją stało się, że wielu producentów nowoczesnych smartfonów przedstawia swoje najnowsze produkty na corocznych targach telekomunikacyjnych Mobile World Congress. W tym roku rozpoczynają się 25 lutego i potrwają do końca miesiąca. Zazwyczaj wśród nich znajdował się też Samsung, jednak na przestrzeni lat zdarzało się, że firma omijała targi i prezentowała najnowsze odsłony Galaxy S kila tygodni lub miesięcy po nich — tak, jak w przypadku Galaxy S8. Jego prezentacja miała miejsce pod koniec marca 2017 roku.

Zobacz też: „Budżetowy” Samsung Galaxy S10 z płaskim ekranem i w dobrej cenie?

Tym razem Samsung zdecydował się na prezentację nieco wcześniej, na kilka dni przed rozpoczęciem Mobile World Congress. Firma rozpoczęła właśnie wysyłanie zaproszeń dla prasy na Galaxy Unpacked, które odbędzie się 20 lutego w San Francisco o godzinie 19.00 (czasu polskiego).

Samsung Galaxy Unpacked już 20 lutego. Co pokaże firma?

https://www.samsung.com/global/galaxy/events/unpacked/video/unpacked-teaser-2019.mp4

Chyba nie ma najmniejszej wątpliwości, że na nadchodzącej konferencji zostanie zaprezentowany długowyczekiwany Galaxy S10. O samym smartfonie poczytacie w obszernym wpisie Alberta: Będzie drogi, ale wart swojej ceny. Wszystko o Samsung Galaxy S10. Animacja zaprezentowana powyżej nie zdradza zbyt wielu szczegółów, ale widać dokładnie, że na scenie pojawią się przynajmniej dwa modele S10. Plotki mówią także, że na konferencji poznamy nieco więcej informacji na temat składanego smartfona firmy zaprezentowanego w zeszłym roku. Czy Samsung szykuje jeszcze jakieś niespodzianki? Nie ma co wróżyć z fusów. Musimy się uzbroić w cierpliwość i czekać na oficjalną prezentację, która odbędzie się już za kilka tygodni.

Zobacz też: Kolorowy Samsung Galaxy S10 i kolejne informacje o Galaxy F

Więcej szczegółów poznamy już 20 lutego, gdzie podczas konferencji Galaxy Unpacked Samsung oficjalnie zaprezentuje smartfona Galaxy S10.

Źródło: Samsung

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu