Samsung

Kolorowy Samsung Galaxy S10 i kolejne informacje o Galaxy F

Piotr Kurek
Kolorowy Samsung Galaxy S10 i kolejne informacje o Galaxy F
8

Samsung Galaxy S10 to wciąż duża niewiadoma, jednak ostatnie tygodnie to nieustanne przecieki i plotki na temat nowego flagowca, który ma się ukazać w pierwszym kwartale przyszłego roku. Dziś poznajemy nieco więcej szczegółów na jego temat.

O tym, że Samsung przygotowuje trzy modele nadchodzącego modelu S10 wiemy już od kilku tygodni. Dwa mocniejsze telefony oraz jeden, bardziej budżetowy, ze słabszymi podzespołami, ale i w odpowiednio niższej cenie.

W następnym roku Koreańczycy zaprezentują trzy wersje swojego flagowca. Postąpią tu podobnie jak Apple, które wprowadziło do sprzedaży dwa high-endy z prawdziwego zdarzenia, tj. Xs i Xs Max, a jako uzupełnienie dali tańszego Xr. Ten ostatni też nie ma ekranu OLED, podwójnego aparatu, wygląda gorzej, choć w zamian oferuje najlepszy czas pracy i dostępność w różnych wariantach kolorystycznych.

— pisał Albert we wpisie: „Budżetowy” Samsung Galaxy S10 z płaskim ekranem i w dobrej cenie?

Tym razem wiemy nieco więcej o kolorystyce nowego flagowca koreańskiej firmy. Jak donosi serwis SamMobile, Samsung Galaxy S10 będzie dostępny w kolorach: czarnym, białym, żółtym i zielonym. Firma nie wyklucza, że w przyszłości pojawią się inne, tak jak miało to miejsce w przeszłości.

Zobacz też: Będzie drogi, ale wart swojej ceny. Wszystko o Samsung Galaxy S10

Jak już wiemy, Samsung Galaxy S10 ma być pierwszym telefonem koreańskiego producenta wyposażonym w czytnik linii papilarnych wbudowany w wyświetlacz. Takie rozwiązanie będzie jednak zarezerwowane wyłącznie do dwóch droższych modeli telefonu. Najtańszy, wyposażony w 64 GB pamięci wewnętrznej, smartfon najprawdopodobniej będzie wykorzystywał dotychczasowy sensor umieszczony pod aparatem umieszczonym na tylnej obudowie.

Zobacz też: Samsung spisuje mój ulubiony czytnik biometryczny na straty – szkoda

Ten sam serwis przynosi nam także kilka ciekawostek na temat nachodzącego telefonu z rewolucyjnym ekranem Infinity Flex. Samsung Galaxy F w modelu SM-F900U będzie posiadał 512 GB pamięci wewnętrznej. Firma przygotowuje dwa warianty kolorystyczne składanego telefonu — czarny oraz srebrny. Na chwilę obecną nie mamy zbyt wielu dodatkowych szczegółów na temat tego urządzenia, a więcej informacji oraz ostateczny jego wygląd poznamy już w przyszłym roku.

Źródło: SamMobile

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu