47

Samsung Galaxy S6 – odpowiadamy na Wasze pytania

Wczoraj pytaliśmy Was o to, co chcecie wiedzieć o nowym Galaxy S6. Dziś odpowiadamy na te wszystkie pytania przed kamerą i ujawniamy kolejne smaczki oraz prezentujemy działanie najnowszego smartfona Samsunga. Tym samym kontynuujemy nasz cykl materiałów poświęconych temu urządzeniu. Samsung Galaxy S6 to bez wątpienia jedna z najważniejszych premier tego roku. Z tego też powodu […]

Wczoraj pytaliśmy Was o to, co chcecie wiedzieć o nowym Galaxy S6. Dziś odpowiadamy na te wszystkie pytania przed kamerą i ujawniamy kolejne smaczki oraz prezentujemy działanie najnowszego smartfona Samsunga. Tym samym kontynuujemy nasz cykl materiałów poświęconych temu urządzeniu.

Samsung Galaxy S6 to bez wątpienia jedna z najważniejszych premier tego roku. Z tego też powodu nie ograniczamy się jedynie do pojedynczej recenzji (która oczywiście będzie – jak zwykle kompleksowa, rzetelna i bez lania wody). W kolejny materiale wideo odpowiadamy na Wasze pytania i zwracamy uwagę na nurtujące problemy. Możecie też zobaczyć, jak działa TouchWiz w Galaxy S6 i co kryje wewnątrz. Jest tego sporo, więc poniższy materiał to zaledwie część spośród tych wszystkich nowości.

https://www.youtube.com/watch?v=9xgJTTOCzw0

Niestety nie jestem audiofilem, więc trudno mi wypowiadać się na temat plików FLAC oraz jakości odtwarzania. Słuchawki załączone do zestawu dają radę i oferują przyzwoitą jakość dźwięku. Jestem jednak świadomy, że jako osoba nie słysząca różnicy między plikiem MP3 320 kb/s oraz FLAC, nie stanowię dla nikogo autorytetu w tej kwestii. W każdym razie dla mojego ucha jest w porządku (czuję właśnie, jak wznoszę się na wyżyny ignorancji).

Więcej znajdziecie w materiale wideo. Ja wracam do zabawy i pracy nad wyczerpującym testem. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będę już mógł napisać o wiele więcej o Samsungu Galaxy S6.