Mobile

Mamy Samsung Galaxy S6! Co chcecie wiedzieć o tym telefonie?

Grzegorz Marczak
Mamy Samsung Galaxy S6! Co chcecie wiedzieć o tym telefonie?
103

Do redakcji właśnie dotarł pierwszy Samsung Galaxy S6. Poprosiłem do testów o wersję flat czyli tę standardową ponieważ zakładam, że właśnie nią będzie większość z was zainteresowana. Testy zaczynamy od jutra, potrwają pewnie ze dwa tygodnie. Ponieważ jednak nie chcemy abyście tak długo czekali...

Do redakcji właśnie dotarł pierwszy Samsung Galaxy S6. Poprosiłem do testów o wersję flat czyli tę standardową ponieważ zakładam, że właśnie nią będzie większość z was zainteresowana.

Testy zaczynamy od jutra, potrwają pewnie ze dwa tygodnie. Ponieważ jednak nie chcemy abyście tak długo czekali to na niektóre wasze pytanie związane z tym telefonem odpowiemy już jutro. Jeśli więc macie jakieś pytania odnośnie tego sprzętu to proszę napiszcie je w komentarzu. Zbierzemy je i odpowiemy na nie w dniu jutrzejszym (o ile oczywiście będziemy w stanie). Dajcie też znać co chcielibyście zobaczyć jeśli chodzi o ten telefon - będziemy mogli pokazać to na wideo.

Zapraszam wiec do zadawania pytań w komentarzach. Pytajcie o wszystko co jesteśmy w stanie pokazać, natomiast na doświadczenia jeśli chodzi o używanie tego sprzętu przyjdzie pora po testach.

Przy okazji przypomnę też o naszej relacji z targów i pierwszych wrażeniach z zabawy S6 i S6 Edge:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile