Samsung

Samsung Galaxy S6 - odpowiadamy na Wasze pytania

Tomasz Popielarczyk
Samsung Galaxy S6 - odpowiadamy na Wasze pytania
47

Wczoraj pytaliśmy Was o to, co chcecie wiedzieć o nowym Galaxy S6. Dziś odpowiadamy na te wszystkie pytania przed kamerą i ujawniamy kolejne smaczki oraz prezentujemy działanie najnowszego smartfona Samsunga. Tym samym kontynuujemy nasz cykl materiałów poświęconych temu urządzeniu. Samsung Galaxy...

Wczoraj pytaliśmy Was o to, co chcecie wiedzieć o nowym Galaxy S6. Dziś odpowiadamy na te wszystkie pytania przed kamerą i ujawniamy kolejne smaczki oraz prezentujemy działanie najnowszego smartfona Samsunga. Tym samym kontynuujemy nasz cykl materiałów poświęconych temu urządzeniu.

Samsung Galaxy S6 to bez wątpienia jedna z najważniejszych premier tego roku. Z tego też powodu nie ograniczamy się jedynie do pojedynczej recenzji (która oczywiście będzie - jak zwykle kompleksowa, rzetelna i bez lania wody). W kolejny materiale wideo odpowiadamy na Wasze pytania i zwracamy uwagę na nurtujące problemy. Możecie też zobaczyć, jak działa TouchWiz w Galaxy S6 i co kryje wewnątrz. Jest tego sporo, więc poniższy materiał to zaledwie część spośród tych wszystkich nowości.

Niestety nie jestem audiofilem, więc trudno mi wypowiadać się na temat plików FLAC oraz jakości odtwarzania. Słuchawki załączone do zestawu dają radę i oferują przyzwoitą jakość dźwięku. Jestem jednak świadomy, że jako osoba nie słysząca różnicy między plikiem MP3 320 kb/s oraz FLAC, nie stanowię dla nikogo autorytetu w tej kwestii. W każdym razie dla mojego ucha jest w porządku (czuję właśnie, jak wznoszę się na wyżyny ignorancji).

Więcej znajdziecie w materiale wideo. Ja wracam do zabawy i pracy nad wyczerpującym testem. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będę już mógł napisać o wiele więcej o Samsungu Galaxy S6.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu