Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Polska

Samsung Galaxy S4 oraz serwer dedykowany wędruje do twórców pomysłu na portal dla nauczycieli

GU
Grzegorz Ułan
18

Na początku lipca razem z firmą Unizeto Technologies ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania był Samsung Galaxy S4 oraz serwer dedykowany na okres jednego roku. Konkurs podzieliliśmy na dwa etapy. W pierwszym przysyłaliście nam swoje propozycje i pomysły na własny biznes, który byście chcieli zrea...

Na początku lipca razem z firmą Unizeto Technologies ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania był Samsung Galaxy S4 oraz serwer dedykowany na okres jednego roku. Konkurs podzieliliśmy na dwa etapy. W pierwszym przysyłaliście nam swoje propozycje i pomysły na własny biznes, który byście chcieli zrealizować bądź już jest na etapie realizacji. W drugim wybraliśmy piątkę finalistów, których pomysły opisaliśmy Wam, a Wy poddaliście je głosowaniu.

Zanim przejdziemy do zwycięzców, jeszcze słów kilka o sponsorze nagród. Unizeto ma w swojej ofercie przede wszystkim serwery dedykowane oraz świadczy usługi w zakresie backupu danych w chmurze.

UniBackup w płatnych wersjach

UniBackup Free

Co ciekawe, by móc przetestować tę usługę Unizeto udostępnia też jego darmową wersję, bez limitu czasowego z ograniczeniem do 2GB pojemności i zastosowań komercyjnych.

Serwery dedykowane

W przypadku serwerów dedykowanych w ofercie Unizeto mamy do wyboru aż pięć wariantów usługi, w tym jedna Super Smart, która jest jedną z nagród głównym w naszym konkursie.

Zwycięzcy konkursu

Konkurs zakończyliśmy wczoraj i waszymi głosami wygrał Fessor.pl – Portal dla nauczycieli i wykładowców.

Jak widać walka była wyrównana do samego końca pomiedzy Viewcar a Fessor, ostatecznie przewagą czterech punktów procentowych wygrał portal dla nauczycieli. Szczegółowy opis pomysłu i realizacji znajdziecie w poprzednim wpisie, dla przypomnienia tylko przedstawiam filmik promocyjny tego serwisu.

Twórcy portalu dostają od naszego sponsora nagrody w postaci Samsunga Galaxy S4 oraz serwera dedykowanego w pakiecie Sumer Smart w abonamencie rocznym.

Nagrody dodatkowe

Pozostali finaliści zostaną nagrodzeni rocznym abonamentem backupu danych w chmurze UniBackup w pakiecie Business 60.

Na koniec gratuluje zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom, wszystkie pomysły wydają się ciekawym zamysłem więc życzę wytrwałości w ich dalszej realizacji. Dziękuję też sponsorowi nagród, firmie Unizeto, dzięki której mogliśmy taki konkurs dla Was przeprowadzić.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antywebkonkurs