Polska

Samsung Galaxy S4 oraz serwer dedykowany wędruje do twórców pomysłu na portal dla nauczycieli

GU
Grzegorz Ułan
18

Na początku lipca razem z firmą Unizeto Technologies ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania był Samsung Galaxy S4 oraz serwer dedykowany na okres jednego roku. Konkurs podzieliliśmy na dwa etapy. W pierwszym przysyłaliście nam swoje propozycje i pomysły na własny biznes, który byście chcieli zrea...

Na początku lipca razem z firmą Unizeto Technologies ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania był Samsung Galaxy S4 oraz serwer dedykowany na okres jednego roku. Konkurs podzieliliśmy na dwa etapy. W pierwszym przysyłaliście nam swoje propozycje i pomysły na własny biznes, który byście chcieli zrealizować bądź już jest na etapie realizacji. W drugim wybraliśmy piątkę finalistów, których pomysły opisaliśmy Wam, a Wy poddaliście je głosowaniu.

Zanim przejdziemy do zwycięzców, jeszcze słów kilka o sponsorze nagród. Unizeto ma w swojej ofercie przede wszystkim serwery dedykowane oraz świadczy usługi w zakresie backupu danych w chmurze.

UniBackup w płatnych wersjach

UniBackup Free

Co ciekawe, by móc przetestować tę usługę Unizeto udostępnia też jego darmową wersję, bez limitu czasowego z ograniczeniem do 2GB pojemności i zastosowań komercyjnych.

Serwery dedykowane

W przypadku serwerów dedykowanych w ofercie Unizeto mamy do wyboru aż pięć wariantów usługi, w tym jedna Super Smart, która jest jedną z nagród głównym w naszym konkursie.

Zwycięzcy konkursu

Konkurs zakończyliśmy wczoraj i waszymi głosami wygrał Fessor.pl – Portal dla nauczycieli i wykładowców.

Jak widać walka była wyrównana do samego końca pomiedzy Viewcar a Fessor, ostatecznie przewagą czterech punktów procentowych wygrał portal dla nauczycieli. Szczegółowy opis pomysłu i realizacji znajdziecie w poprzednim wpisie, dla przypomnienia tylko przedstawiam filmik promocyjny tego serwisu.

Twórcy portalu dostają od naszego sponsora nagrody w postaci Samsunga Galaxy S4 oraz serwera dedykowanego w pakiecie Sumer Smart w abonamencie rocznym.

Nagrody dodatkowe

Pozostali finaliści zostaną nagrodzeni rocznym abonamentem backupu danych w chmurze UniBackup w pakiecie Business 60.

Na koniec gratuluje zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom, wszystkie pomysły wydają się ciekawym zamysłem więc życzę wytrwałości w ich dalszej realizacji. Dziękuję też sponsorowi nagród, firmie Unizeto, dzięki której mogliśmy taki konkurs dla Was przeprowadzić.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antywebkonkurs