Internet

Konkurs dla czytelników Antyweb. Do wygrania Samsung Galaxy S4 oraz serwer dedykowany!

Grzegorz Marczak
Konkurs dla czytelników Antyweb. Do wygrania Samsung Galaxy S4 oraz serwer dedykowany!
52

Wspólnie z firmą Unizeto Technologies mam przyjemność zaprosić Was do bardzo ciekawego konkursu, jaki przygotowaliśmy dla czytelników Antyweb. Zacznę jednak od początku. Unizeto wprowadziło do swojego portfolio usług nowy obszar - serwery dedykowane oraz backup danych w chmurze - UniBackup. Cent...

Wspólnie z firmą Unizeto Technologies mam przyjemność zaprosić Was do bardzo ciekawego konkursu, jaki przygotowaliśmy dla czytelników Antyweb. Zacznę jednak od początku. Unizeto wprowadziło do swojego portfolio usług nowy obszar - serwery dedykowane oraz backup danych w chmurze - UniBackup.

Centrum Danych Unizeto Technologies świadczy usługi na rzecz wielu instytucji publicznych oraz Powszechnego Centrum Certyfikacji posiadającego certyfikat WebTrustSM/TM. Mając więc takie zasoby wydaje się być naturalne, że firma chce poszerzyć zakres usług i jednocześnie wykorzystać posiadaną infrastrukturę.

W nowej ofercie znalazły się więc serwery dedykowane w cenie od 349 PLN miesięcznie przeznaczone dla startupów i małych firm, zestawy Power w cenie od 679 PLN, dedykowane małym i średnim firmom, a także bardzo silne maszyny (2 x Intel® Xeon® E5-2650, 16 rdzeni / 32 wątki, 128 GB DDR38 x 256 GB SSD) na potrzeby średnich i dużych firm. Oczywiście wybrany zestaw można rozbudować o większą ilość pamięci RAM czy przestrzeni dyskowej.

Kolejną nową usługą Unizeto jest backup danych w chmurze - UniBackup. Oferta podzielona jest na cztery kategorie: darmowa do 2GB, dla użytkowników domowych, użytkowników biznesowych i użytkowników korporacyjnych. Ponieważ osobiście szukałem ostatnio tego typu rozwiązań myślę, że warto przetestować tę ofertę. Nawet w najtańszym pakiecie za 8 PLN/miesiąc dostajemy 15GB przestrzeni dyskowej, szyfrowaną transmisję danych, dostęp z 3 urządzeń oraz backup dysków lokalnych. Natomiast za 23 PLN/miesiąc przestrzeń dyskowa rośnie do 75GB.

Konkurs

Dobra, teraz przechodzimy do konkursu. Jak wiecie, do realizacji własnego biznesu w sieci potrzebnych jest kilka rzeczy. Minimum to pomysł na biznes oraz narzędzia, przy pomocy których zostanie on zrealizowany. Unizeto chce więc wyposażyć osoby z dobrym pomysłem lub już realizujące swój pomysł w świetny biznesowy telefon Samsung Galaxy S4 oraz bezpieczny i wydajny serwer dedykowany Super Smart (Intel Xeon E5-2620, 6 rdzeni / 12 wątków, 16 GB DDR3, 2 x 2 TB SATA III). Nagrodą dodatkową będzie natomiast UniBackup, pakiet Business 60 - roczny abonament na usługę backupu online wraz z bezpieczną synchronizacją plików pomiędzy wieloma urządzeniami. UniBackup w wersji biznes pozwala na zabezpieczenie danych lokalnych, zasobów sieciowych, baz danych i poczty elektronicznej (w tym również serwera Microsoft Exchange).

Jak Wygrać ?

Co trzeba zrobić, aby mieć szansę na wygranie SG4 i serwera dedykowanego oraz nagród dodatkowych?

Wystarczy na adres biuro@antyweb.pl do dnia 20.07.2013 przesłać opis pomysłu na biznes (może to być opis w mailu, w dokumencie, prezentacji, link do video itp.), który chcecie zrealizować w niedalekiej przyszłości lub też opis własnego biznesu w sieci, który już macie.

Przesyłając swój pomysł na biznes jednocześnie wyrażacie zgodę na jego upublicznienie (jest to niezbędne w dalszym etapie konkursu, w którym odbędzie się głosowanie internautów). Opis nie musi natomiast zawierać szczegółów finansowych, ani operacyjnych - wystarczy ogólny zarys tego, co się chce zrealizować.

Każdy przesłany pomysł przeanalizujemy pod kątem tego, czy ma on szansę przynieść właścicielowi pieniądze. Dlatego wybrane zostaną najciekawsze, najbardziej kreatywne i mające potencjał rynkowy pomysły i koncepcje biznesowe. Ocenie będą podlegały zarówno aspekty merytoryczne, jak i sam sposób i forma prezentacji.

W następnym kroku razem z przedstawicielami firmy Unizeto Technologies wybierzemy 5 finalistów, na których w kolejnym etapie (22.07.2013) będą mogli głosować w specjalnej ankiecie wszyscy czytelnicy bloga.

Zwycięzca konkursu zgarnia oczywiście główne nagrody, czyli serwer dedykowany oraz smartfon Samsung Galaxy S4. Nagrody dodatkowe są przeznaczone dla pozostałych finalistów. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 31 lipca 2013 roku.

Oficjalny Regulamin

1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 10.07.2013.
2. Nagroda główna:
- Samsung Galaxy S4
- Serwer dedykowany Super Smart na okres jednego roku (Intel Xeon E5-2620, 6 rdzeni / 12 wątków, 16 GB DDR3, 2 x 2 TB SATA III)
Nagrody dodatkowe:
- UniBackup, pakiet Business 60 - roczny abonament na usługę backupu online wraz z bezpieczną synchronizacją plików pomiędzy wieloma urządzeniami.
3. Sponsorem nagrody jest firma Unizeto Technologies SA.
4. Sponsor nagrody uiści odpowiedni podatek, związany z nagrodą.
5. Ci, którzy podejmą rękawicę mają czas do 20.07.2013 na przesłanie na adres biuro@antyweb.pl pomysłu na biznes, który chcą zrealizować w niedalekiej przyszłości lub też opisu własnego biznesu w sieci, który już mają. Spośród nadesłanych propozycji jury składające się z przedstawicieli Antyweb i Unizeto Technologies wybierze 5 finalistów.
6. Każdy pomysł przeanalizujemy pod jednym kątem: czy ma on szansę przynieść właścicielowi pieniądze. Dlatego wybrane zostaną najciekawsze, najbardziej kreatywne i mające potencjał rynkowy pomysły i koncepcje biznesowe. Ocenie będą podlegały zarówno aspekty merytoryczne, jak i sam sposób i forma prezentacji.
7. Przesyłając swój pomysł na biznes jednocześnie wyraża się zgodę na jego upublicznienie (jest to nie zbędne w dalszym etapie konkursu, w którym odbędzie się głosowanie internautów). Opis nie musi zawierać szczegółów finansowych ani operacyjnych, wystarczy ogólny zarys tego, co się chce zrealizować.
8. 22.07.2013 zostanie upubliczniona lista 5 finalistów wraz z możliwością głosowania na pomysł/istniejący biznes. Głosowanie potrwa do 31.07.2013.
9. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 02.08.2013.
10. Wykluczenia z konkursu: ja, moi krewni ani też pracownicy i współpracownicy firmy Unizeto Technologies nie mogą brać udziału w konkursie i wygrać nagród.
11. Organizatorem konkursu jest Grzegorz Marczak i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@gmail.com) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu