Samsung

Samsung idzie w ilość i jakość. 4 modele Galaxy Note 10

Piotr Kurek
Samsung idzie w ilość i jakość. 4 modele Galaxy Note 10
8

Za nami premiera Samsung Galaxy S10 — najnowszej linii koreańskich flagowców. Samsung przygotowuje się na kolejną premierę. Tym razem to Galaxy Note 10, o którym przecieki i plotki mówią coraz więcej.

Samsung Galaxy S10 to hit sprzedaży. Rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. Nie dziwi więc fakt, że firma nie jest zbyt wylewna na temat swoich kolejnych urządzeń, które powinny trafić na rynek jeszcze w tym roku. Galaxy Note 9 wciąż cieszy się ogromną popularnością, jednak od kilku miesięcy wiemy, że już wkrótce powinniśmy spodziewać się jego następcy. A raczej następców, gdyż ostatnie informacje, które docierają z Korei mówią o 4 wariantach nowego modelu.

Zobacz też: Recenzja Samsunga Galaxy Note’a 9: Bliski ideału

Koreański serwis etnews donosi, że Samsung przygotowuje 4 warianty Galaxy Note 10. Dwa przeznaczone dla użytkowników korzystających z sieci LTE oraz dwa, które przystosowane będą do działania z sieciami 5G. Dwa ostatnie modele wpisują się idealnie w sytuację w Korei, gdzie kilka dni temu wystartowała sieć 5G obejmująca swoim zasięgiem 85 miast. Dwa modele LTE to dwie różne konstrukcje z różnymi ekranami i ilością aparatów na tylnej obudowie. Mniejszy wariant to 6,28-calowy wyświetlacz i układ 3 aparatów. Większy model ma mieć ekran o przekątnej  6,75-cali, a z tyłu znajdziemy aż 4 aparaty. Poprzedni plotki mówiły, że Samsung planuje zastosować tu jeszcze większe matryce, które zapewnić mają jeszcze lepsze zdjęcia. Modele przeznaczone na rynku 5G mają być wyposażone w te same ekrany i w te same układy aparatów, co w wersjach LTE, choć możemy spodziewać się różnic w podzespołach.

na obrazku: Samsung Galaxy Note 9

Ostatnie plotki podtrzymują informacje, że Samsung Galaxy Note 10 pozbawiony będzie fizycznych przycisków. Pisał o tym Albert w tekście Czas na koniec fizycznych przycisków? Galaxy Note 10 wskaże przyszłość smartfonów. Koreański producent chce zaryzykować i stworzyć bardziej smukłą, jednolitą konstrukcję bez zbędnych i wystających elementów. Czy te przecieki się potwierdzą? Przekonamy się w najbliższych miesiącach.

Źródło: Android Headlines

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu