Seriale

Czadowa zapowiedź nowych odcinków "Ricka i Morty'ego" - mamy zwiastun i datę premiery

KK
Konrad Kozłowski
10

"Rick i Morty" to jedna z najpopularniejszych animacji wśród dorosłych widzów, dlatego każda zapowiedź nowych odcinków wzbudza spore emocje. Oto zwiastun i data premiery drugiej części 4. sezonu "Ricka i Morty'ego".

Nowe odcinki "Rick and Morty" - data premiery

Pod koniec zeszłego roku nowe odcinki 4. sezonu "Ricka i Morty'ego" pojawiły się na Netflix. Wiadome jednak było, że dostaniemy ich tylko kilka. Mimo, że zapowiedzianych zostało ponad 70 nowych epizodów na przestrzeni nadchodzących sezonów, to twórcy i stacja nie będą ich udostępniać w takim tempie, w jakim chcieliby tego widzowie. Najnowszy 4. sezon został podzielony na dwie części, a już za miesiąc doczekamy się powrotu serialu na antenę.

Polecamy: Kwiecień na HBO GO – nowe filmy i seriale

Data premiery nowego odcinka "Ricka i Morty'ego" to 3 maja, a Adult Swim postanowiło wesprzeć fanów w tym oczekiwaniu publikując zapowiedź nadchodzących epizodów. Trwający nieco ponad 90 sekund klip zawiera oczywiście nowe sceny, a w tle rozbrzmiewa jakże wymowny kawałek artysty Thin Lizzy o tytule "The Boys Are Back in Town". Na pierwszy rzut oka można śmiało napisać, że czekają nas nie mniej wciągające, irytujące i zabawne historie, jak do tej pory, choć nie brakuje wśród widzów opinii, że serial notuje delikatny spadek formy.

"Rick and Morty" - zwiastun nowych odcinków

Na tę chwilę nie znamy jeszcze nawet tytułów nadchodzących odcinków, a nazwa opublikowanego wideo brzmi po prostu "The Other Five", czyli pozostała piątka. Kolejną niewiadomą jest polska premiera nowych odcinków "Ricka i Morty'ego". Za dostępność serialu w Polsce odpowiada Netflix. W przypadku wcześniejszego debiutu polscy widzowie musieli czekać od 10 listopada do 22 grudnia. Niewykluczone, że i tym razem będzie podobnie - odcinki trafiłyby na Netflix dopiero po emisji drugiej części 4. sezonu w USA w paśmie Adult Swim.

Zobacz też: Głupie, głupsze i najśmieszniejsze komedie nie tylko na Prima Aprilis

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu