Aplikacje webowe

Reeder dla iPhone bezpłatnie i ze wsparciem Feedly

Grzegorz Ułan
Reeder dla iPhone bezpłatnie i ze wsparciem Feedly
21

Osobiście myślałem, że dziś Google wyświetli w miejscu swojego Czytnika komunikat, że to był żart skierowany na sprawdzenie innowacyjności wśród deweloperów i dalej będzie sobie działał, jakby nigdy nic. Niestety to już naprawdę koniec, chociaż słowo niestety, jak widać trochę na wyrost, bo my, użyt...

Osobiście myślałem, że dziś Google wyświetli w miejscu swojego Czytnika komunikat, że to był żart skierowany na sprawdzenie innowacyjności wśród deweloperów i dalej będzie sobie działał, jakby nigdy nic. Niestety to już naprawdę koniec, chociaż słowo niestety, jak widać trochę na wyrost, bo my, użytkownicy powinniśmy na tym skorzystać. Dowodem na to jest Feedly, które w porę zdołało przygotować się na ten dzień.

Przeglądając komentarze pod wpisami o alternatywnych rozwiązaniach, często przewijały się głosy, że mimo iż Feedly okazuje się, jak na ten czas, najbardziej popularnym czytnikiem, użytkownicy iOS wybierali jednak inny wariant, a mianowicie Reedera.

Tak więc i dla Was mamy dobrą wiadomość. Od dziś do pobrania jest darmowa wersja tego czytnika już ze wsparciem Feedly Cloud. Nie musicie się więc martwić o swoje źródła i ich aktualizację.

Zapraszamy do pobierania w App Store.

Źródło.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu