Mobile

Red Bull Mobile przebija wszystkich: daje 5 GB internetu i pełny "no limit" za 30 złotych

Tomasz Popielarczyk
Red Bull Mobile przebija wszystkich: daje 5 GB internetu i pełny "no limit" za 30 złotych
52

Play na swoim oficjalnym blogu poinformował o nowych pakietach internetowych przyznawanych w ramach oferty Red Bull Mobile. Jednocześnie zaprezentowano nowe pakiety danych. Zestawiając ze sobą te wszystkie promocje otrzymujemy jedną z najlepszych propozycji typu "no limit" na rynku. W ramach nowy...

Play na swoim oficjalnym blogu poinformował o nowych pakietach internetowych przyznawanych w ramach oferty Red Bull Mobile. Jednocześnie zaprezentowano nowe pakiety danych. Zestawiając ze sobą te wszystkie promocje otrzymujemy jedną z najlepszych propozycji typu "no limit" na rynku.

W ramach nowych promocji użytkownicy taryf Rad Bull Mobile doładowujący swoje konta mogą otrzymać bonus w postaci nawet 10 GB. Rozmiar pakietu internetowego rośnie, rzecz jasna, wraz z wysokością doładowania. W przypadku najpopularniejszej kwoty, a więc 30 zł są to 2 GB przyznawane na okres 30 dni.

Równolegle ruszają trzy nowe pakiety: za 3, 7 oraz 30 złotych. Każdy z nich daje nam nielimitowane rozmowy do wszystkich oraz na numery stacjonarne i SMS/MMS do każdej sieci. Różnią się one od siebie jednak długością oraz rozmiarem pakietu danych.

Tym sposobem, doładowując konto kwotą 30 zł i wykupując od razu pakiet za taką samą kwotę otrzymujemy na miesiąc 5 GB internetu i całkowity no limit. Oferta ta jest bardzo podobna do zaprezentowanej stosunkowo niedawno przez Virgin Mobile. Na jej korzyść przemawia jednak to, że w ramach promocji mamy również uwzględnione bezpłatne MMS-y.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

PlayRed Bull Mobilehotmobile