Poradniki

Ratujemy Walentynki - nasze pomysły na "technologiczny prezent"

Jakub Szczęsny
Ratujemy Walentynki - nasze pomysły na "technologiczny prezent"
16

Święto zakochanych tuż tuż, a pewnie niektórzy z Was jeszcze nie mają prezentów dla swoich drugich połówek. Jedni będą na złamanie karku lecieć do sklepu "na ostatnią chwilę", a inni... postanowią znaleźć ciekawy prezent w internecie. I właśnie dla takich osób przygotowaliśmy kilka propozycji, z których można skorzystać nie tylko w sytuacji awaryjnej.

Jesteś daleko? Wyślij kwiaty

Jeżeli nie możesz cieszyć się wspólnie spędzanym czasem z drugą połówką w Walentynki, wyślij kwiaty przez internet. Istnieje sporo serwisów, za pomocą których zamówisz dostawę bukietu na konkretny adres (możesz nawet podać konkretną datę i godzinę), a także zostawić liścik, który nie pozostawi złudzeń, co do nadawcy. Serwis pocztakwiatowa.pl oferuje nie tylko wysyłkę kwiatów, ale również koszy upominkowych oraz markowych prezentów. Możliwe jest ponadto wysłanie podarunku za granicę.

Dla domatorów. VOD

Wielkiej filozofii nie ma - wystarczy, że dysponujecie telewizorem lub komputerem. Wtedy wystarczy tylko kupić dobre wino, samemu sporządzić romantyczne przekąski i zadbać o klimat w pokoju. Oferta serwisów VOD jest całkiem spora - należy przypomnieć, że Netflix dla niezadowolonych z początkowej oferty klientów przygotował kolejny, miesięczny okres próbny, za który nie zapłacicie ani złotówki!

Można skorzystać również z innych platform VOD obecnych w naszym kraju. Obejrzenie dobrego filmu, czy kilku odcinków ulubionego serialu może być prezentem znacznie lepszym, niż wypad do drogiej restauracji. W restauracji nie da się zrobić "Netflix and chill"... ;)

Zorganizuj wypad za miasto

Co prawda Walentynki w tym roku wypadają w środku tygodnia, ale załóżmy, że możesz sobie pozwolić na porwanie swojej drugiej połówki na pozamiejską eskapadę. Nie chodzi o nic przesadnie długiego - dosłownie dzień lub dwa odpoczynku od pracy i urbanistycznego zgiełku. Pomocnym narzędziem w tym przypadku okaże się Trivago, który pozwoli na zarezerwowanie ciekawego hotelu w wybranym miejscu w Polsce (i na świecie). Sporo filtrów pozwoli na dopasowanie do nas oferty: możemy wybrać standard obiektu, dodatkowe wygody dla gości, a nawet oddalenie od centrum interesującego nas miasta. Dobrze zorganizowany wypad za miasto może być źródłem niezapomnianych wspomnień dla dwojga.

Telegram z czekolady

To również opcja dla osób, które dobrze wiedzą, że druga połówka jest prawdziwym łasuchem. Czekoladowy Telegram pozwoli nam umieścić na personalizowanej tabliczce czekolady własny napis, który ucieszy naszą ukochaną osobę. Warto jednak zadbać o to, by zamówienie złożyć odpowiednio wcześniej - czekoladowy telegram trafi najpierw do Ciebie, Ty musisz zająć się jego dostarczeniem. Nie jest to zatem dobra opcja dla osób, które są daleko.


Niedawno uruchomiliśmy serwis z Pracą w IT! Gorąco zachęcamy do przejrzenia najnowszych ofert pracy oraz profili pracodawców

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

walentynkiwalentynki2017