99

Kolejny darmowy miesiąc w Netfliksie, dla rozczarowanych startem w Polsce

Minął rok od udostępnienia Netfliksa polskim użytkownikom. Premiera ta różnie była odbierana, część użytkowników była zawiedziona dostępną bazą filmową i po pierwszym darmowym miesiącu rezygnowała z subskrypcji. Należałem do tej grupy osób, a dziś dostałem zaproszenie do ponownego sprawdzenia Netfliksa przez kolejny darmowy miesiąc.

Całkiem sprytne zagranie, po tym całym roku baza urosła, spolszczono wiele filmów, dodano napisy i chcą teraz przyciągnąć z powrotem zawiedzionych premierą. Myślę, że po tej kolejnej fali nowych użytkowników zostanie im teraz większa grupa, która nie zrezygnuje ponownie z kontynuowania subskrypcji.

Sprawdziłem, działa, po kliknięciu w link z emaila zalogowałem się na swoje konto, po czym wyświetlił się właściwy komunikat o darmowym miesiącu. Możemy wybrać spośród wszystkich trzech opcji, czyli na 1 ekran, 2+HD lub 4 ekrany+HD i Ultra HD.

Wkleję tu jeszcze adnotację, jaką dostałem na skrzynkę, być może nie wszyscy z Was dostaną takiego emaila:

Oferta wygasa w dniu 1 kwietnia 2017 r. (sobota). Oferta ma pewne ograniczenia i niektórzy odbiorcy mogą nie kwalifikować się do skorzystania z niej. Oferta nie jest skierowana do aktualnych lub niedawnych członków serwisu Netflix. Netflix może ograniczać uprawnienia do bezpłatnego okresu próbnego, aby zapobiec nadużyciom. Po bezpłatnym okresie próbnym zaczną obowiązywać miesięczne opłaty za członkostwo.

Tak więc, sprawdzajcie swoje skrzynki pocztowe, to nic nie kosztuje, a możecie przez miesiąc ponownie sprawdzić ofertę Netfliksa, być może będzie dla Was bardziej interesująca niż rok temu.