Mobile

Premiera Huawei P9! Zapraszamy do naszego specjalnego serwisu z liveblogiem z konferencji

Grzegorz Ułan
Premiera Huawei P9! Zapraszamy do naszego specjalnego serwisu z liveblogiem z konferencji
6

Już dziś odbędzie się oficjalna premiera wyczekiwanego przez fanów chińskiej firmy smartfona Huawei P9. Poprzednik nowego flagowca okazał się być ogromnym sukcesem - nie tylko dzięki atrakcyjnemu designowi, ale również mocnym podzespołom oraz świetnej nakładce na system Android.

W związku z tym wydarzeniem Antyweb zaprasza Was do specjalnych tekstów zapowiadających tę premierę. W nich zawarliśmy nasze przypuszczenia na temat nowego flagowca na podstawie już udostępnionych szczegółów w Internecie, a także nasze zdanie na temat "telefonu przyszłości".

Huawei P8 został świetnie oceniony przez rynek. Komentatorzy wydarzeń w kręgu nowych technologii bardzo pochlebnie wypowiedzieli się o tej produkcji chińskiego producenta - warto sprawdzić jak ten sprzęt wypadł w naszej obszernej recenzji. Cały rok 2015 okazał się dla Huawei bardzo owocny, o czym pisaliśmy przy okazji opisywania wyników finansowych całej grupy Huawei:

W 2015 roku segment Consumer (CBG) wypracował ponad 129,1 mld CNY (19,9 mld USD) przychodu, to wzrost o prawie 73 proc w stosunku do roku 2014. W tym samym okresie Huawei dostarczył na globalny rynek 173 milionów urządzeń, o 25 proc. więcej niż w zeszłym roku. To umocniło jego pozycję jako jednego z trzech największych producentów urządzeń mobilnych na świecie. Dostawy smartfonów wzrosły rok do roku o 44 proc. wielokrotnie przekraczając światową średnią w tym segmencie. Huawei jest też pierwszym chińskim producentem, który dostarczył na globalny rynek aż 108 milionów smartfonów.

Czy 2016 będzie równie dobry? Nie ulega wątpliwości, że w dużej mierze zależy to też od przyjęcia przez rynek i konsumentów nowego Huawei P9. Wbrew pozorom rozwój smartfonów jeszcze nie dobiegł końca i wiele można jeszcze zmienić. Czy Huawei udowodni, że jest jeszcze miejsce na innowacje na rynku smartfonowym?

Każdego roku prezentowane są najnowsze dokonania wielu firm w branży mobilnej, a my cały czas wyczekujemy tych wydarzeń i emocjonujemy się długo przygotowywanymi prezentacjami. Nie inaczej będzie tym razem, gdyż Huawei naprawdę solidnie nakręcił atmosferę przez dzisiejszą konferencją. Chiński koncern zwraca na siebie coraz większą uwagę i przekonuje do swoich produktów coraz więcej użytkowników, dlatego bardzo liczę na to, że najnowszy smartfon Huawei rozkręci rynek i przybliży nas do "smartfonu idealnego".

Gorąco zachęcamy do śledzenia naszej relacji z premiery Huawei P9 - na niej znajdziecie najświeższe aktualności, nasze opinie na temat nowych rozwiązań w Huawei P9 oraz szczegóły na temat tego urządzenia.

Konferencja Huawei rozpocznie się o 15:00, nasz liveblog dostępny jest już pod tym adresem - https://antyweb.pl/P9Live

--
Tekst powstał we współpracy z firmą Huawei.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu